PlayStation 4 hâlâ alınır mı?

Hocam cihaz 60 FPS oynatıyor FIFA 23'ü.

Cihazım eski bir cihaz 2. el alacaksa ani droplara hazır olmalı ben cihaza iyi bakmadım zaten ana menüde bile kasıyor elimden çıkardım cihazı Series S aldım.

Ps Plus çıktığı için artık önermiyorum PS4. Akıcı oyun deneyimi sunmuyor arada çok fazla fiyat farkıda yok ve oyun desteği kesilecek. Eski oyunları oynamadım, oynamak istiyorum derseniz derya deniz oyun var ozaman mantıklı olabilir.

Ben pro aldım ocakta deluxe aldım bide gayet memnunum ben biraz pahalı aldım ama kasımda alınmış jelatinleriyle aldım 10.500 e şimdide SteelSeries kulaklık alıyorum 2 sene öldürüp sonra geçerim ps5 e bence tavsiye ediyorum hiç düşünmeden alınır. Direk 5 olayı bana mantıklı gelmiyor 4 pro tavsiye ederim 4 Değilde TV niz uygunsa tabi.

Ps Plus çıktığı için artık önermiyorum PS4. Akıcı oyun deneyimi sunmuyor arada çok fazla fiyat farkıda yok ve oyun desteği kesilecek. Eski oyunları oynamadım, oynamak istiyorum derseniz derya deniz oyun var ozaman mantıklı olabilir.

İlk defa PS sahibi olacak biri için bu derya deniz oyunların bir listesi var mıdır ? Örnek olarak en oynanması gerekenden başlayan. Mümkünse PC'de olmayıp sadece PS'de olan.

Geri
Yukarı