PS 3 hâlâ alınır mı?

Max 600 700 demişsinizde, Türkiye'min güzel insanları hep 1000 TL'den koyuyor. 600 veya 700'e olanların hepsi PS3 fat kasa ve 160 GB falan. Bence de 1000 TL etmemeli ama bulamıyoruz maalesef.
Super Slim, 2 kol ve birkaç kutulu oyunla beraber Ankara'nın Etimesgut semtinde elden 400₺'ye aldım. Geçen yıl Mayıs ayıydı.

Bence piyasa takip edilirse bulunabilir.

Max 600 700 demişsinizde, Türkiye'min güzel insanları hep 1000 TL'den koyuyor. 600 veya 700'e olanların hepsi PS3 fat kasa ve 160 GB falan. Bence de 1000 TL etmemeli ama bulamıyoruz maalesef.

İkinci el de olabilir kırılmamış temiz şekilde fakat pek güvenemiyorum milletimiz birbirine yaslamaya çalışıyor günümüzde.

Bir tek ben düşünmüyormuşum bunu demek ki :D.

Super Slim, 2 kol ve birkaç kutulu oyunla beraber Ankara'nın etimesgut semtinde elden 400₺'ye aldım. Geçen yıl mayıs ayıydı.

Bence piyasa takip edilirse bulunabilir.

Denk gelmesi beklemek lazım. Ben genel piyasa hakkında konuştum. Her ürün için beklendiğinde uygun fiyatlar yakalanabilir zaten. Bu arada 2020 ve 2021 arasında biraz uçurum var pandemi dolayısıyla. Mesela biz evi 340'a aldık ama şu an 450'ye alıcısı var. Yani 1 yılda bu kadar fark olmamalı ama pandemi dolayısıyla biraz şey oldu.

Geri
Yukarı