PlayStation 3 HEN kırma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben FAT kırdım, çok bela bi makine ya. Allahtan SuperSlim kullanıcısıyım misss.
Slim makine geldi bana daha çok destekliyorsa CFW kururyorum daha çok CFW'de öyle HEN derdi yok. HEN bozuluyor makineyi dondurma gibi sorunları var.

Slim PS3'lerde CFW'yi destekleyen makinelerde olması gereken gereksinimler:

CECH kodu: CECH 2504B ve altı olacak CFW kırma için.
Fabrika çıkış sürümü 3.56 ve altı olacak.

Son düzenleme:
Slim makine geldi bana daha çok destekliyorsa CFW kururyorum daha çok CFW'de öyle HEN derdi yok HEN bozuluyor makineyi dondurma gibi sorunları var.

Slim PS3'lerde CFW'yi destekleyen makinelerde olması gereken gereksinimler:

CECH kodu: CECH 2504B ve altı olacak CFW kırma için.
Fabrika çıkış sürümü 3.56 ve altı olacak.
Ben fan ayarını webMAN'dan 100'e çektim, makine dondu hiçbir şekilde düzeltemedim, dediğin gibi HEN arada cortluyor, Failed! Rebooting... diyor. Fazla kurcalamıyorum ben artık, fan ayarım 30 sabit, oyunda bile 50 dereceyi geçmiyorum artık. Fan ayarlamadan önce boşta 60'dan aşağı inmezdi.

Ben fan ayarını Webman'dan 100'e çektim, makine dondu hiçbir şekilde düzeltemedim, dediğin gibi hen arada cortluyor, failed! Rebooting... Diyor. Fazla kurcalamıyorum ben artık, fan ayarım 30 sabit, oyunda bile 50 dereceyi geçmiyorum artık. Fan ayarlamadan önce boşta 60'dan aşağı inmezdi.

Hocam dediğim gibi PS3 için 60 derece gayet de güzel bir sıcaklık yani Slim modelleri sıcaklığına düşürdüm. Fat patlamıyor yani elimdeki ayarlanınca gayet de güzel çalışmaya başlıyor.
Ben WebMAN üzerinden yani sıcaklığı WebMAN'a emanet ettim PS3 Fat'ların sıkıntısı zaten ısınmadan GPU pinlerinin çatlaması.
PS3 Fat 80 dereceye geldimi fan öyle tam devirde dönmeye başlıyor.
Sarı ışık, kırmızı ışık hataları falan varmış. Bende öyle bir şey olsa videodakinden beter etmezsem angara bebesi değilim. :D

Hocam ayrıca o kırmızı ışık, sarı ışık hataları Slim ve SüperSlim'lerde de görüldü.

Son düzenleme:
Hocam dediğim gibi PS3 için 60 derece gayet de güzel bir sıcaklık yani Slim modelleri sıcaklığına düşürdüm. Fat patlamıyor yani elimdeki ayarlanınca gayet de güzel çalışmaya başlıyor.
Ben WebMAN üzerinden yani sıcaklığı WebMAN'a emanet ettim PS3 Fat'ların sıkıntısı zaten ısınmadan GPU pinlerinin çatlaması.
PS3 Fat 80 dereceye geldimi fan öyle tam devirde dönmeye başlıyor.

Hocam ayrıca o kırmızı ışık, sarı ışık hataları Slim ve SüperSlim'lerde de görüldü.
Valla ben sadece FAT kasalarda oluyor diye biliyorum. Onlar da CPU GPU arızalarıymış zaten. Diğer kasalarda da varmış şimdi senden duydum. Isınma sorunu olmadıkça, lehimleri çatlatmadıkça o hataları almak pek olası değil.

Hocam HFW işleminde problem yaşıyorum. 80710101 ve 80710A06 hataları alıyordum bu siteden kurdum. Kurulumda en alttan ikinciyi seçince oldu. Şimdi enabling hen kısmında kalıyor hen aktif olmuyor. Ne yapmam gerek? İki gündür buna uğraşıyorum sonuç alamadım.

Hocam HFW işleminde problem yaşıyorum. 80710101 ve 80710A06 hataları alıyordum bu siteden kurdum. Kurulumda en alttan ikinciyi seçince oldu. Şimdi enabling hen kısmında kalıyor hen aktif olmuyor. Ne yapmam gerek? İki gündür buna uğraşıyorum sonuç alamadım.
Hocam ilk önce PlayStation'unu OFW yani Official Firmware ye güncelle.
Link: http://deu01.ps3.update.playstation...95307e1b51d3bcc33a274db91488d29f/PS3UPDAT.PUP
Tıkladığın gibi indirme başlayacak güncelleştirmeyi yaptıktan sonra bu rehberi uygula:
4.89 sürümü içinde geçerli.

Hocam ilk önce PlayStation'unu OFW yani Official Firmware ye güncelle.
Link: http://deu01.ps3.update.playstation...95307e1b51d3bcc33a274db91488d29f/PS3UPDAT.PUP
Tıkladığın gibi indirme başlayacak güncelleştirmeyi yaptıktan sonra bu rehberi uygula:
ps3xploit başka siteye taşındı. Stabil değil şu an.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı