PlayStation 3 ile PlayStation 4 farkları

ÖzgünTR

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
PlayStation almayı düşünüyorum ancak PlayStation 3'ün fiyatları günümüze göre daha uygun fakat PlayStation 4 de alma imkanım var PlayStation 3 ile PlayStation 4 arasındaki farklar nedir?

PlayStation almayı düşünüyorum ancak PlayStation 3'ün fiyatları günümüze göre daha uygun fakat PlayStation 4 de alma imkanım var PlayStation 3 ile PlayStation 4 arasındaki farklar nedir?
Birçok kişi şaşıracak ama PS3 yerine PS4 aldığım için pişmanım. Online oynayan biri olmayarak GTA IV gibi oyunlar içimde kaldı. Hem Fortnite,PUBG gibi oyunlar için ve 2025'e kadaar çıkacak her oyun için PS4 almaılısın.

Aralarında bir jenerasyon fark var. PlayStation 3'ün günümüzde alınabileceğini pek düşünmüyorum, eskidi artık. PlayStation 4 ise halen alınabilir bir cihaz, halen daha oyunlar çıkmaya devam ediyor.

PlayStation 3 ile 4 arasında çok büyük farklar vardır örneğin Playstation 3'te oyun oynarken arkadaşlarınızla sohbet odası açamazsınız PlayStation 4'te bunları yapabilirsiniz bunun yanında artık PlayStation 3'teki oyunların online desteği yavaş yavaş kaldırılıyor PlayStation 4'e baktığımızda Önümüzdeki 1-2 yıl boyunca çıkacak yeni nesil oyunların hepsi uyarlanacaktır hem çıkış dönemi oyunlarını hem de gelecek yeni oyunları kabul edilebilir performansla deneyimleyebilirsiniz. Bunlara bakacak olursak PlayStation 4 Kesinlikle daha iyi
Uygun fiyatlı bir fat kasa alırsanız oyunlarda yağ gibi akar cihaz.
PlayStation 5'i aratmaz o kadar söylüyorum ha belki bi iki yıl sonra fikriniz değişebilir .
Umarım yardımcı olabilmişimdir iyi günler dilerim.

Arada bariz bir fiyat farkı var doğru kısaca 2 konsoldada FPS sorunu yaşamazsın grafikler arasında pek bir fark göremedim oyuna para vermek istemiyorsan PS3 al daha güncel bir konsol istiyorsan PS4 al benim önerim PS3.

Geri
Yukarı