PlayStation 4 alınır mı?

osiiiiii

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bu aralar PlayStation almayi düşünüyorum kullanmadiğim bir TV'de var onu tami ettirip PlayStation 4 almak mantıklı mı ama bir yandan oyuncu bilgisayarimda var kafama çok takıldı bir de PlayStation'dan çok anlamam yardımcı olabilirseniz ve bilgilendirirseniz sevinirim.

Merhaba, ben bu aralar PlayStation almayi düşünüyorum kullanmadiğim bir TV'de var onu tami ettirip PlayStation 4 almak mantıklı mı ama bir yandan oyuncu bilgisayarimda var kafama çok takıldı bir de PlayStation'dan çok anlamam yardımcı olabilirseniz ve bilgilendirirseniz sevinirim.

Sağlam bir bilgisayarınız varsa PlayStation süs gibi kalır evde.

Bilgisayarınız iyiyse gerek yok bana göre ama alacaksanız Xbox alın çünkü PlayStation'daki oyunlar çok pahalı ama Xbox'ta Game Pass ile bayağı fazla oyunu oynayabiliyorsunuz isterseniz Game Pass'i iptal edebilirsiniz eskiden Xbox'um vardı öneririm.

Guzel bir bilgisayariniz varsa cok isinize yaramaz cogu oyun yavas yavas PC'ye geliyor yoksa alinirdi bence almaniza gerek yok o butceyle pcnizi upgrade edebilirsiniz eksiginiz varsa.

Bilgisayarınız iyiyse gerek yok bana göre ama alacaksanız Xbox alın çünkü PlayStation'daki oyunlar çok pahalı ama Xbox'ta Game Pass ile bayağı fazla oyunu oynayabiliyorsunuz isterseniz Game Pass'i iptal edebilirsiniz eskiden Xbox'um vardı öneririm.

Adamda PC varken Xbox'a ne gerek var. Bende bunu anlamıyorum Game Pass ile Xbox oyunları aynı dalga geçer gibi PS yerine evde PC varsa bir de Xbox alın diyorsunuz. Konuya gelecek olursak, PS4, exclusive anlamında zirve bir konsol. Hala kullanıyorum, bir sıkıntım yok. Ucuza bulursanız tavsiye ederim.

Bilgisayarınız yeterliyse PS4'ün ekstra bir işlevi yok hocam. Süs gibi kalır söyledikleri gibi.

7-8 verecekseniz Xbox Series S tercih etmelisiniz. Bilgisayarınız var ama ortamına da bağlı. Aile içi oturduğumuz yerden beraber oyun oynayalım diyorsanız, evde sizin disinizda kullanacaklar varsa, disardan arkadaşlar geliyorsa konsol daha kullanışlı olur.

Dosya Ekleri

• IMG_20240430_222650.jpg
    IMG_20240430_222650.jpg
    107,5 KB · Görüntüleme: 26
Adamda PC varken Xbox'a ne gerek var. Bende bunu anlamıyorum Game Pass ile Xbox oyunları aynı dalga geçer gibi PS yerine evde PC varsa bir de Xbox alın diyorsunuz. Konuya gelecek olursak, PS4, exclusive anlamında zirve bir konsol. Hala kullanıyorum, bir sıkıntım yok. Ucuza bulursanız tavsiye ederim.
Anladim teşekkürler setup aşşagidaki gibi

Hocam görünüşü değil de özelliklerini yazsanız :D
İşlemci: i3 12.nesil
Ekran kartı: MSI GT1030.
RAM: XPG D41 16 GB.
SSD: M.2 500GB.
Anakart: MSI H610M.

Dosya Ekleri

• IMG_20240430_222650.jpg
    IMG_20240430_222650.jpg
    107,5 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular