PlayStation 4 fan sesi 75 desibel oluyor

PlayStation 4 Pro 7016b fan sesim Urfanın 45° sıcaklığında 75 desibel oluyor. PlayStationa zarar veriyor mudur?
Kronik sorunlu o modeller bende de 7116B modeli var. Deli gibi ses yapıyor sanki evde uçak uçuyor. Termal macun yeniletmeye verdim sonucu merak ediyorum. Bayağı fark yaratıyormuş.

PlayStation 4 Pro 7016b fan sesim Urfanın 45° sıcaklığında 75 desibel oluyor. PlayStationa zarar veriyor mudur?
PlayStation'u ne zaman aldın? Eğer garantisi geçmiş ise, içini açıp temizlemeni öneririm. Youtube'da videoları var, izleye izleye yapabilirsin. Garantisi hala var ise önermem. PlayStation kasasını bir kere açarsan garantisi gidiyor.

Kronik sorunlu o modeller bende de 7116B modeli var. Deli gibi ses yapıyor sanki evde uçak uçuyor. Termal macun yeniletmeye verdim sonucu merak ediyorum. Bayağı fark yaratıyormuş.
Bende de 7216B var COD ve days gone harici cok fazla sesli calismadi. Genel olarak sesli calisiyor ama. 50 desibel ustu calisiyor hep. Ve bu beni cildirditiyor. Cok pismanim FAT kasami satip pro aldigim icin. Cok.

Kesinlikle ben de çok pişmanım. Satabilirsem satıp mat kasa alabilirim.
Allah belami verseydi satmasaydim diyorum bazenleri. Icimden sokemiyorum o pismanligi. Bir de pandemi oncesinden satmistim 1100 TL ye. 1 ay daha beklesem 2500 satacaktim. Pro ya 3500 yerine 5000 bayilip olmustum. Sonrada psstore acilmiyor diye aglamistim.

Geri
Yukarı