Suckerpunch'ın 2014-2020 yıllarında Infamous ve Ghost of Tsushima dışında bir şey çıkarmaması

Makaleler
49
Bugün tuhaf bir şey fark ettim; suckerpunch productions 2014 yılında ilk PS4 özel oyunu olan infamous: Secend Son'ı çıkartarak 8. nesli başlattı, 2020 yılında PS4'ün son özel oyunu olan ghost of Tsushima'yı çıkartarak 8. nesli kapattı. Ayrıca suckerpunch, 2014-2020 yılları arasında bu iki oyundan baka hiçbir oyun çıkartmadı. Tesadüf mü bilmiyorum ama iyi denk gelmiş gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün tuhaf bir şey fark ettim; suckerpunch productions 2014 yılında ilk PS4 özel oyunu olan infamous: Secend Son'ı çıkartarak 8. nesli başlattı, 2020 yılında PS4'ün son özel oyunu olan ghost of Tsushima'yı çıkartarak 8. nesli kapattı. Ayrıca suckerpunch, 2014-2020 yılları arasında bu iki oyundan baka hiçbir oyun çıkartmadı. Tesadüf mü bilmiyorum ama iyi denk gelmiş gerçekten.

Ciddi ciddi başlığı böyle mi düzenlediniz?
inFamous Second Son bas yapıt diyemesem de güzel oyundu, Paper Trail olayı için baya uğraşmıştım (Babamın PlayStation'u crack olduğunu anlayınca hüsrana uğraşmıştım.) Tsushima da güzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı