PlayStation 4 Pro vs Xbox One S

189454

Kilopat
PS4 PRO ile XBOX ONE S arasında kaldım. Bütçe maksimum 2500₺. Siz hangisini tercih edersiniz? Tavsiyede verebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 266760
e8078ec0-cc95-45c2-b273-1b0d67f8a96f.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox'ın tek özelliği FIFA'da Icon oyuncuların olmasıydı fakat şimdi o özellik her platforma konuldu ve Xbox'ın bir özelliği kalmadı. Bu ikisi arasında bir tercih yapılacaksa kesinlikle PS4 Pro tercih edilmeli.

Hangi platform oyunları sana uyuyorsa o konsolu al. NFS Payback her iki konsolda da olan bir oyun, aynı durum GTA 5 içinde geçerli. Bu durumda Scorpio alabilirsin, ilerde çıkacak oyunları ve ya bu oyunlardan başka hangisini oynayacağına karar verip sonra seçimini yap derim.

Kesinlikle PS4 hem oyun çeşitliliği açısından hemde mağazası kesinlike müthiş her hafta çok güzel indirimler sağlıyor.

PS4 Pro derim ben. Dediğin oyunlar her iki konsolda da var. Hem PS'da Türk daha fazla. Ayrıca konsola özel oyunlar da da PS4 daha iyi. Yine de sana kalmış bir şey.

Xbox One S mi yoksa XOne X'mi ? Karıştırıyor olabilirsiniz.

PS4 Pro'da özelleştirilmiş RX 480, XOne S'te HD 7850 gücünde bir GPU var. Bu önemli değil Ama Uncharted, God of War, Last of Us, Gran Turismo gibi oyunları seviyorsan PS4 Pro

Ama yok "Forza <3 Ben" yada "Gears of War benim hayatım" derseniz Xbox.

Konsollar arasında GPU farkı pek önemli değil. Çünki sen o cihazı kaç sene kullanacaksın. Oyunlar bir şekilde gelecek oynayacaksın. Ama PS4 Pro ile XOne S aynı segment değil. Birisi gtx 1080 diğeri gtx 750 ti.

PS4 Pro tavsiye ederim. God of War 4 ve The Last Of Us için bile alınır. Xbox ise Forza istiyorsan alınabilir. Bir de Anthem diye bir oyun var. Ne oldu ne bitti çok hoşuma gitmişti oyun.

Ben hep simülasyon oyunları oynayacağım fakat GPU konusunda aklımda soru işaretleri var. GPU olarak hangisi daha iyi? Bir de Xbox DDR3, PS4 Pro GDDR5. Televizyonum 1080P. Buna göre hangisini tavsiye edersiniz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı