PlayStation 4 Slim vs Xbox One S

@LightSelami
Fiyatı çok pahalı. Almanızı önermem. Kırma işlemi yapılabilir. HDD 2.5 inç olmalı. Sahibinden gibi siteler ile alabilirsiniz. GET kullanarak.

Haklısınız fiyat çok pahalı. Tek kol ve 12 GB ama 1yıl garanti vermeleri hoşuma gitmişti :D. Elimde 500GB 5400RPM olmalıydı. Daha önce 2.el ürün almadım fakat mağaza garantisi olması iyi sayılmaz mı? Sonuçta başkasından aldığım ürün 2 hafta sonra bozulursa kimse sorumluluk almaz. Sahibinden sitesinden mağazadan satış yapan birine mesaj attım. Oda 1 yıl garanti veriyor. 500GB multimanlı ve 14 oyunu varmış. Tek kol.

Şu an almanız pek doğru değil aslında. Virüs bittikten sonra diyeceğim ama virüste kim bilir ne zaman biter. O fiyata alınmamalı çok pahalı. Ben bizim burada teknosada ikinci el kullanılmış ps3 buldum 450 TL'ye. Ama kol yok kablo yoktu. Alınmamalı bence o fiyata. PS3'ü test edip almalısınız. GTA 5 gibi oyunlar ile.

Şu an almanız pek doğru değil aslında. Virüs bittikten sonra diyeceğim ama virüste kim bilir ne zaman biter. O fiyata alınmamalı çok pahalı. Ben bizim burada teknosada ikinci el kullanılmış ps3 buldum 450 TL'ye. Ama kol yok kablo yoktu. Alınmamalı bence o fiyata. PS3'ü test edip almalısınız. GTA 5 gibi oyunlar ile.
Tamamdır hocam.
Şu an almanız pek doğru değil aslında. Virüs bittikten sonra diyeceğim ama virüste kim bilir ne zaman biter. O fiyata alınmamalı çok pahalı. Ben bizim burada Teknosa'da ikinci el kullanılmış PS3 buldum 450 TL'ye. Ama kol yok kablo yoktu. Alınmamalı bence o fiyata. PS3'ü test edip almalısınız. GTA 5 gibi oyunlar ile.

Hocam doğru diyonuzda virüs nedeniyle malum kimsenin evine ya da mağazasına gidemeyeceğim için N11, sahibinden gibi sitelere yöneldim. Sahibinden GET ile almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
@LightSelami
Verdikleri garantiye güvenmiyorum. Ürün bozulursa tamir edeceklerinin garantisi yok. Konsol almak için en kötü zamanlar sanırım. Bütçeniz nedir?

Hocam en fazla 850-900TL. Haklısınız ama ne yapalım evde boş boş duruyoruz canımız sıkılıyor. GET ile alıp uzun süre test etmeyi düşünüyorum. Elime geçer geçmez önce nelerini kontrol etmeliyim?
@LightSelami
Verdikleri garantiye güvenmiyorum. Ürün bozulursa tamir edeceklerinin garantisi yok. Konsol almak için en kötü zamanlar sanırım. Bütçeniz nedir?
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...station3-superslim-czr-ps-pc-771254017/detay/ Bu iyimi ?

@LightSelami
Konsolu zorlayan bir oyun oynamanız lazım. Mesela GTA 5 oynayın. Kulağınız fan sesinde olsun. Fan hızlanma sorunu ve fan sesi sorunu var mı diye kontrol edin. Super slim model sessiz çalışıyor. Cihaz kırıksa fan kontrol programı ile sıcaklık değerlerine bakabilirsiniz. Blu-ray'in çalışmasına bakabilirsiniz. Cihazın kırık olup olmadığını öğrenin. Oyunlar kopyalama yöntemi ile atılmış olabilir.
Not:Ben olsam PS3 konsoluna 850 lira vermezdim.
Not2: Xbox 360 almayı düşünüyor musunuz?

@LightSelami
Konsolu zorlayan bir oyun oynamanız lazım. Mesela GTA 5 oynayın. Kulağınız fan sesinde olsun. Fan hızlanma sorunu ve fan sesi sorunu var mı diye kontrol edin. Super Slim model sessiz çalışıyor. Cihaz kırıksa fan kontrol programı ile sıcaklık değerlerine bakabilirsiniz. Blu-ray'in çalışmasına bakabilirsiniz. Cihazın kırık olup olmadığını öğrenin. Oyunlar kopyalama yöntemi ile atılmış olabilir.
Not: Ben olsam PS3 konsoluna 850 lira vermezdim.
Not2: Xbox 360 almayı düşünüyor musunuz?

Xbox One 1 kol 2.el 900TL'ye sahibinden de CZR PlayStation diye bir magaza satiyor. Sizce alinir mi?
Xbox One 1 kol 2.el 900TL'ye sahibinden de CZR PlayStation diye bir magaza satiyor. Sizce alinir mi?
Mumkunse kapida odemeli deniyecegim.

Mumkunse kapida odemeli deneyeceğim.

Xbox One 3 gun once satilmis :( Xbox 360 goruntusu hosuma gitmiyor. PlayStation3 duzgun bir magazadan bulursam kapida odeme secenegiyle almayi dusunuyorum. Sahibinden de sorduklarimda ellerinde kalmadigini solediler. Olanda pahaliya satiyor.

Son düzenleme:

Mumkunse kapida odemeli deniyecegim.

Xbox One 3 gun once satilmis :( Xbox 360 goruntusu hosuma gitmiyor. PlayStation3 duzgun bir magazadan bulursam kapida odeme secenegiyle almayi dusunuyorum. Sahibinden de sorduklarimda ellerinde kalmadigini solediler. Olanda pahaliya satiyor.

Keşke virüs ilk çıktığı zamanlardan alsaydınız hemen. Sağlık olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı