PlayStation 4 Slim 30 FPS gibi hissettiriyor

güneş66

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS4 alacağım özel oyunları oynamak icin bitirdikten sonra da satıp Series S almayı planlıyorum o anki durumlara gore. Fakat daha önce hiç PS4 olmadı arkadaşlarım kafama girdi 30FPS oyunlar kasıyor nasıl oynanır onunla oyun vesaire. PS kafeye gittik 30FPS gibi degil sanki hani PC de 30FPS oyun aciyorum gerçekten kanser yani ama PS4'te ayni oyun 30FPS diyorlar ama sanki 30FPS sanki. O 30FPS degil gibi tam anlayamadım olayı. 2. el alacağım Slim modeli 7K kusur. Ne diyorsunuz?

PS4, çoğu oyunu 30 Fps oynatıyor. Oyunlar, geliştiriciler tarafından konsola özel optimize edilirken belirli görüntü ayarları aynı oyunun PS4'te daha akıcı görünmesini sağlar.

Kanka ne anlatıyorsun? Yazdığın mesajı dönüp bir tekrar oku. Nokta ve virgül kullan. Şimdi PS4 30 FPS gibi mi hissettiriyor, yoksa 30 FPS olmasına rağmen akıcı mı hissettiriyor? Düzgünce anlat. Başlık farklı çünkü.

Ayrıca 7K'ya PS4 Slim bayağı kazık olmuş. 7-8K'ya 2. el Series S alırsın.

Kanka ne anlatıyorsun? Yazdığın mesajı dönüp bir tekrar oku. Nokta ve virgül kullan. Şimdi PS4 30 FPS gibi mi hissettiriyor, yoksa 30 FPS olmasına rağmen akıcı mı hissettiriyor? Düzgünce anlat. Başlık farklı çünkü.

Ayrıca 7K'ya PS4 Slim bayağı kazık olmuş. 7-8K'ya 2. el Series S alırsın.
Henüz almadım kanka. (Fakat Serıes S mi PS4'mü arada Kaldım. Her neyse) Demek istediğim. Aynı oyunu Ps4 ve PC de açıyorum. (GTA 5). PS4'te 30FPS deniyor. Fakat bana 30 FPS gibi hissettirmiyor yani daha akıcı yüksek FPS gibi. PC de FPS'i sabit 30 yapıyorum hatta 35 40 yaptığım da oldu. Fakat PS4'te 30 FPS olan oyun PC'deki Sabit 40 FPSten daha akıcı bir deneyim sunuyor. Ben bu aradaki kavramı anlayamadım. Yukarıdan biri dedi ki Oyunlar PS4 e göre daha iyi optimize ediliyor. O yüzden 30FPS PC ye göre daha akıcı bir deneyim sunuyor.

11 yıllık bir cihazla yeni nesil bir cihazı karşılaştırmıyorsun herhalde? Hiç düşünülmeden Series S tabii ki.

Bu akıcılık olayı %1 ve %0.1 FPS ile alakalı. Tek bakman gereken FPS değeri değil. Milisaniyelik farklar. Yani kısaca evet optimizasyon ile alakalı diyebiliriz. En DüÅük %1 ve %0.1 FPS nedir?

11 yıllık bir cihazla yeni nesil bir cihazı karşılaştırmıyorsun herhalde? Hiç düşünülmeden Series S tabii ki.

Bu akıcılık olayı %1 ve %0.1 FPS ile alakalı. Tek bakman gereken FPS değeri değil. Milisaniyelik farklar. Yani kısaca evet optimizasyon ile alakalı diyebiliriz. En DüÅük %1 ve %0.1 FPS nedir?
Sıfır Series S 400$ buldum. ikinci el PS4 7-8K vermek mi yoksa Series S almak mi Sifir. Turkiye de degilim. KKTC'deyim.

1708548956451.png

Geri
Yukarı