Playstation 4'de B Chassis Black/Eas Ne Anlama Gelir ?

Ocak indiriminde almıştım ben de. Oyunları oynamaya fırsatım olmadı televizyon alcam bu hafta onu bekliyorum. Senden tavsiye almıştım hatırlarsan. The last of us ı ps3 de bitirdim süper oyun.
Hatırladım iyi bir seçim yapmışsınız PS4 ile beraber grafikleri daha da harika oldu diye duydum :)

Ucuz olanını alacağım. Kdl43w805c modeli. Android olmasıda cezbetti beni. Telefon ve tabletim ios biraz android iyi gelir :D. Hem google play den uygulama indirip uydu anteni olmadan tv izlerim :).
Şimdiden hayırlı olsun hocam televizyonunuz :)

Kardeşim sevindim adına kısmet olursa bende alacağım yakında hayırlı olsun. (y) Yalnız 1216A mı 1216B mi en yeni seri oluyor onu bilmiyorum benide bilgilendirirsen sevinirim.:)

Kardeşim sevindim adına kısmet olursa bende alacağım yakında hayırlı olsun. (y) Yalnız 1216A mı 1216B mi en yeni seri oluyor onu bilmiyorum benide bilgilendirirsen sevinirim.:)
Eyvallah çok sağol :) Bana verdikleri CUH-1216B sanırım en yeni seri o :)

Tamam teşekkürler .:)

Kardeşim ps4'den memnun musun ? Nasıl acaba daha önce hiç konsol kullanmadım biliyorsun.:D Sorması ayıptır oyunlar nasıl takılma donma falan var mı, akıcı mı bilgi verirsen sevinirim az kaldı almama.:)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı