Playstation 4'de B Chassis Black/Eas Ne Anlama Gelir ?

Ocak indiriminde almıştım ben de. Oyunları oynamaya fırsatım olmadı televizyon alcam bu hafta onu bekliyorum. Senden tavsiye almıştım hatırlarsan. The last of us ı ps3 de bitirdim süper oyun.
Hatırladım iyi bir seçim yapmışsınız PS4 ile beraber grafikleri daha da harika oldu diye duydum :)

Ucuz olanını alacağım. Kdl43w805c modeli. Android olmasıda cezbetti beni. Telefon ve tabletim ios biraz android iyi gelir :D. Hem google play den uygulama indirip uydu anteni olmadan tv izlerim :).
Şimdiden hayırlı olsun hocam televizyonunuz :)

Kardeşim sevindim adına kısmet olursa bende alacağım yakında hayırlı olsun. (y) Yalnız 1216A mı 1216B mi en yeni seri oluyor onu bilmiyorum benide bilgilendirirsen sevinirim.:)

Kardeşim sevindim adına kısmet olursa bende alacağım yakında hayırlı olsun. (y) Yalnız 1216A mı 1216B mi en yeni seri oluyor onu bilmiyorum benide bilgilendirirsen sevinirim.:)
Eyvallah çok sağol :) Bana verdikleri CUH-1216B sanırım en yeni seri o :)

Tamam teşekkürler .:)

Kardeşim ps4'den memnun musun ? Nasıl acaba daha önce hiç konsol kullanmadım biliyorsun.:D Sorması ayıptır oyunlar nasıl takılma donma falan var mı, akıcı mı bilgi verirsen sevinirim az kaldı almama.:)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı