PlayStation 5 alınır mı?

Almayı değerlendiriyim ben o zaman. En erken ne zamana gelir stoklar sizce?

Hocam bende 3-4 ayda gelir ya da yıl bile olabilir. Size tavsiyem her gün resmi mağazalara bakın stok gelme olasılığı var ben öyle almıştım.

Yakında God of War rangarök bundle gelecek. Yurt dışında 5 Aralık gösteriyor.
Ha evet o gelince resmi fiyatın biraz üstünde satılır mantıklı onu bekleyebilir.

Diğer sürümler de gelir mi yoksa sadece bu mu gelir gelirse? Umarım gelir de alabiliriz hocam.

Horizon sürümü ve GoW ragnarök bundle ağırlıklı gelecek diye düşünüyorum. Oyunsuz PS5'ya da dijital sürüm geleceğini sanmıyorum. Dijital sürüm zaten benim gördüğüm bayağıdır stoklarda yok. Ama dijital ragnarök bundle gelebilir.

Horizon sürümü ve GoW ragnarök bundle ağırlıklı gelecek diye düşünüyorum. Oyunsuz PS5'ya da dijital sürüm geleceğini sanmıyorum. Dijital sürüm zaten benim gördüğüm bayağıdır stoklarda yok. Ama dijital ragnarök bundle gelebilir.
Hocam siz aldınız mı PS5? Zam gelir mi acaba diye düşünüyorum da alacağım sanırım.

Hocam siz aldınız mı PS5? Zam gelir mi acaba diye düşünüyorum da alacağım sanırım.

Yok almadım ama stoklar ciddi şekilde düzeldi. Geçen gün MediaMarkt'da bir stok açıldı 3 saat açık durdu. Zam gelecek bence PS5 13199 TL'den 15999TL'ye çıkacak gibime geliyor.

Yok almadım ama stoklar ciddi şekilde düzeldi. Geçen gün MediaMarkt'da bir stok açıldı 3 saat açık durdu. Zam gelecek bence PS5 13199 TL'den 15999TL'ye çıkacak gibime geliyor.
Bana da fazla zam gelmez gibi geliyor. Eğer stok problemi çözülürse normal fiyatından alırız umarım.

Bana da fazla zam gelmez gibi geliyor. Eğer stok problemi çözülürse normal fiyatından alırız umarım.

Stok problemi 2023 yılında tamamen bitecek diye açıklama yapıldı. Piyasada bayağıdır PS5 stoku yok. Bence Sony üretti üretti depoladı birden salacaklar cihazları.

Geri
Yukarı