Playstation 4 Pro Beklenmeli mi?

Dragneel.99

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bu sene staj gördüğümden dolayı alacağım paralar ile yeni bir PC toplamak istiyordum. Fakat doların haddinden fazla fırlaması ve ince bir hesap ile masraflarının PS4 ile pek bir fark olmadığını fark ettim. Geçenlerde gördüm ki PS4 Pro çıkacakmış ve bu cihaz 4K çözünürlükte 30, 1080p'de 60 FPS performans verecekmiş. PS4 ise 1080p'de 30 FPS verebiliyor. ASUS VN247H 1080p monitorüm var ve konsolu buna bağlamayı düşünüyorum. Evde 4K televizyon var fakat HDR değil. Şimdi ben parayi biriktirip direkt PS4 mü alayım yoksa PS4 Pro'yu beklemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps4 Pro bekle her halükarda Ps4 den daha iyi Güncellenmiş bir şekilde piyasa sunacaklar. Bende Ps4 pro alıcam para bırıktırıyoruım 860 TL param oldu :) 2016 mart'dan beri biriktiriyorum okullar kapanıncaya kadar biriktiricem karneyi aldıktan sonra eve gelip. Direk babamla Vatana gidim PS4 Pro alıcam :D Yanındada Fifa17 ve The last of us tabikide :)

Herkese merhaba. Bu sene staj gördüğümden dolayı alacağım paralar ile yeni bir PC toplamak istiyordum. Fakat doların haddinden fazla fırlaması ve ince bir hesap ile masraflarının PS4 ile pek bir fark olmadığını fark ettim. Geçenlerde gördüm ki PS4 Pro çıkacakmış ve bu cihaz 4K çözünürlükte 30, 1080p'de 60 FPS performans verecekmiş. PS4 ise 1080p'de 30 FPS verebiliyor. ASUS VN247H 1080p monitorüm var ve konsolu buna bağlamayı düşünüyorum. Evde 4K televizyon var fakat HDR değil. Şimdi ben parayi biriktirip direkt PS4 mü alayım yoksa PS4 Pro'yu beklemeli miyim?
Ps4 pro 1800 lira gibi fiyatlara gelecek.Fazla beklemeyeyim oyun oynamak istiyorum dersen normal ps4 öneririm en az 3 4 sene götürür seni sıkıntısız. Aşağıdaki cihazdan ben aldım çok memnunum.Fiyatı çok uyguna geliyor 2. koluydu fifasıydı hesap yaptığında.Ayrıca satıcıda son günlerde en iyi playstation satıcısı sanırım.Müşerisiyle çok iyi ilgileniyor ayrıca makinayı paketleme vesaire süper.
Sony Ps4 Pal 500 Gb 1216a + Fifa 2017(türkçe) + 2. Kol GittiGidiyor'da 245430214

Son düzenleme:
Cevaplarınız için çok teşekkürler. Peki Ps4 Pro, Ps4 oyunlarını açacak mı, Yoksa özel olarak mı çıkacak? Açarsa da oyunları 60fps ve daha iyi grafiklerde mi verecek?

Cevaplarınız için çok teşekkürler. Peki Ps4 Pro, Ps4 oyunlarını açacak mı, Yoksa özel olarak mı çıkacak? Açarsa da oyunları 60fps ve daha iyi grafiklerde mi verecek?
Normal Playstation 4'e çıkan aynı oyunları oynatacak dostum. Hepsine aynı oyun sadece performansları farklı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı