PlayStation 5 ekran kartı hangi kartla denk?

wTheORDER

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, yakında PlayStation 5 alacağım ve en çok merak ettiğim şeylerden biri PlayStation ekran kartı günümüzdeki hangi ekran kartıyla denk? Bir de merak ettiğim bir şey daha var; ben yurtdışından alacağım sizce 4.700TL'yi hak ediyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, yakında PlayStation 5 alacağım ve en çok merak ettiğim şeylerden biri PlayStation ekran kartı günümüzdeki hangi ekran kartıyla denk? Bir de merak ettiğim bir şey daha var; ben yurtdışından alacağım sizce 4.700TL'yi hak ediyor mu?

Yurt dışından almanı önermiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

4700 TL sudan ucuz oluyor. Ekran kartı olarak 3080 denk gibi oluyor çünkü 4K 60FPS sabit oynuyorsun.

PS5 ekran kartı düşündüğünüz kadar güçlü değil oyunlar PS5'e göre optimize ediliyor.
Bilgisayar oyunlarını hiçbir şekilde PS5'de yüksek çözünürlükle oynayamazsınız.

4700 TL sudan ucuz oluyor. Ekran kartı olarak 3080 denk gibi oluyor çünkü 4K 60FPS sabit oynuyorsun.

Hayır RTX açınca 1080P 50 FPS dostum.
Az önce bir konuya daha yazdım hazır cevap veriyorum, 4700 TL'ye topladığın sistem PS5 kadar güçlü olmayacak. Oyunları da yurtdışından alabilirsen PS5 süper olur.

Oyunlar yurtdışından alınca daha pahalıya geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı