PlayStation 5 veya Xbox Series X almaya değer mi?

Evet gerçekten çok biliyorum istediğin kadar gıcık olabilirsin PS'yi 1 de bugune kadar kullanıyorum 3-4 yıllık oyunlar zaten adı üstünde eski olduğu için PC de çıkacak diye beklemenin anlamı yok PS konsol alırsın CD alırsın CD ile işin bitince geri satarsın ve 3-4yıl beklemene gerek kalmaz.

Emin misin? Dostum dünya ile aynı zamanda niye çıkıyor o zaman. Uncharted: Legacy of Thieves Collection hem PC hem PS5'e hayırdır anlamadığım bir şey var Sony içine sızıp oturup muhhabet mi ediyorsun adamlar ile şirket olarak farklı değişik olaylara gidemezler mi yani hiçbir konsol üreticisi konsoldan para kazanmıyor iken veya zarar ediyor iken oyunların kar ettiğini düşünürsek PC çıkarmaları aptalacağımı yani senin dediğin mantığa bakılırsa ayrıyeten 1,2 yıl sonra PC'ye çıkacak oyunu oynamak için 8 k para bayılmak komiktir bunu da ekleyeyim :)

Emin misin? Dostum dünya ile aynı zamanda niye çıkıyor o zaman. Uncharted: Legacy of Thieves Collection hem PC hem PS5'e hayırdır anlamadığım bir şey var Sony içine sızıp oturup muhhabet mi ediyorsun adamlar ile şirket olarak farklı değişik olaylara gidemezler mi yani hiçbir konsol üreticisi konsoldan para kazanmıyor iken veya zarar ediyor iken oyunların kar ettiğini düşünürsek PC çıkarmaları aptalacağımı yani senin dediğin mantığa bakılırsa ayrıyeten 1,2 yıl sonra PC'ye çıkacak oyunu oynamak için 8 k para bayılmak komiktir bunu da ekleyeyim :)

Bir önceki cevabıma baksaydın anlıyacaktınız da neyse 8K para ile 4K 60 FPS oynayabiliyor musunuz?

Bir önceki cevabıma baksaydın anlıyacaktınız da neyse 8K para ile 4K 60 FPS oynayabiliyor musunuz?

Evet medium ayarlarda konsol grafik kalitesinde oynayabiliyorum :) görsellerin hepsi PS5 PC ve RTX 2060 defult ayarlarda 4K :) hani derdenkid iye düşündüm Ultra falan görüntü kalitesi konsolun PC PS5 karşılaştırması var görüntü.

1.png

resim_2021-11-08_232043.png

Şunun da altını çizeyim tüm oyunlar 4K 60 FPS değil birçoğu değil hatta 2K 30 FPS var 4 k 30 FPS belli başlı oyunlar 60 FPS 4K.

Geri
Yukarı