PlayStation 5 vs PlayStation 5 Slim

Ben PS5 fat kasa aldım Slim çok dandik duruyordu.

Seçiminize saygı duyarım isteyen istediğini alsın donanımları aynı sonuçta. Ben Slim'den yana kullandım görünüşu de daha hoşuma gitti. Ben şuna laf ediyorum, hangi kaynağa göre, hangi testlere göre Slim'lerin kronik sorunlu olduğunu alınmayacak cihazlar olduğunu söylüyorlar ona anlam veremiyorum.

Seçiminize saygı duyarım isteyen istediğini alsın donanımları aynı sonuçta. Ben Slim'den yana kullandım görünüşu de daha hoşuma gitti. Ben şuna laf ediyorum, hangi kaynağa göre, hangi testlere göre Slim'lerin kronik sorunlu olduğunu alınmayacak cihazlar olduğunu söylüyorlar ona anlam veremiyorum.
PS5 kusursuz bir cihaz ısınma ve fan sesi açısından.Slim kasada soğutma blokları ve kasa küçültüldü ortada PS4 Slim örneği var.

PS4 Slim kullananlar bilir kasa küçük olduğu için cihaz alev alıyordu.

PS5 kusursuz bir cihaz ısınma ve fan sesi açısından. Slim kasada soğutma blokları ve kasa küçültüldü ortada PS4 Slim örneği var.

PS4 Slim kullananlar bilir kasa küçük olduğu için cihaz alev alıyordu.

Bende PS4 fat kasa vardı, 2015 yılında almıştım sanırsam. O da bayağı ısınıyordu, BF1 oynarien 900P'ye düşüyordu. Kullananlar bilir PS4 uçak motoru sesi çıkarırdı sık sık. Yani ben fat kasa kullanan biri olarak da anlattığınız şeyleri yaşadım. PS5 fat kasa benim slime göre nasıl bir termal performans sunuyor bilmiyorum ancak şu anki PS5 Slim'im 4K TV'de performans modunda Spider-Man 2 oynatırken PS4 cihazımla BF1 oynamama göre daha az ısınıyor. Dokunduğumda hafif bir sıcaklığı oluyor sadece, yakınında oturmuyorum fakat fan sesi duymadım daha. Genel olarak PS4'ler ısınıyordu bence.

Bende PS4 fat kasa vardı, 2015 yılında almıştım sanırsam. O da bayağı ısınıyordu, BF1 oynarien 900P'ye düşüyordu. Kullananlar bilir PS4 uçak motoru sesi çıkarırdı sık sık. Yani ben fat kasa kullanan biri olarak da anlattığınız şeyleri yaşadım. PS5 fat kasa benim slime göre nasıl bir termal performans sunuyor bilmiyorum ancak şu anki PS5 Slim'im 4K TV'de performans modunda Spider-Man 2 oynatırken PS4 cihazımla BF1 oynamama göre daha az ısınıyor. Dokunduğumda hafif bir sıcaklığı oluyor sadece, yakınında oturmuyorum fakat fan sesi duymadım daha. Genel olarak PS4'ler ısınıyordu bence.
PS5 Fat ve hiç ısınmıyor ve ses çıkarmıyor ben memnunum Slim kasayı bilemem.

PS5 SLI'min kronik ısınma ve fan sesi problemi olduğunu söyleyen arkadaşlar kanıt, kaynak yükleyebilir mi lütfen. Kendim kullanıyorum arkadaşlar babamın hayrına da savunmuyorum. Ne fan sesi duydum ne de ısındığını gördüm. Yapılan test falan varsa atın, iki konsola sahip olup öyle deneyimlediyseniz siz bir video çekip atın. Dediğiniz çoğu şey sırf söz olsun diye yazılmış gibi duruyor.
YouTube'da şöyle bir videoya denk geldim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2 derece oynamış. Cihaz 1-1.5kg hafifleşiyor, %30 küçülüyor fat olan 48 derece iken Slim 50 derece oluyor. Kimse de bana gelip 50 derecenin PS5'e zarar verecek bir sıcaklık olduğunu söylemesin lütfen.

Reddit kullanıcı yorumlarını okumanızı öneririm. YouTube'da PS Slim 2 haftada bozuldu diye videolar da var.

PS5 Slim çok gereksiz.PS5 müthiş bir cihaz ne ısınıyor ne ses çıkarıyor.

Daha önce PS4 Slim kullandıktan sonra Slim modellere antipatim oluştu.

Reddit kullanıcı yorumlarını okumanızı öneririm. YouTube'da PS Slim 2 haftada bozuldu diye videolar da var.

Hocam size sormak istedim bazı haberler ve reddittde gelecekte PS oyunlarının hepsi buna exclusive dahil çıktığı gibi Xbox gibi PC içinde geleceğini okudum. Zaten 1-5 sene arasında geliyor. Böyle olursa PS6 satamaz diye düşünüyorum şu an bile PS5 50 milyon satmış sizce böyle bir şey yaşanır mı? Sony'in PC için PS Store yaptığı iddiaları da var Steam vergi kesiyormuş.

Konu kilitlenebilir daha önce belki Playstation bile kullanmamış insanlar pohpohluyor Slim modeli.
Olabilir ancak çoğunluğu dinlemeyip sonrasında üzülen birsürü kişi var. Eğer fat kasa bulamıyorsan ya 1 sene bekle 2. Seriyi bekle ya da pro al

PS5 Slim çok gereksiz.PS5 müthiş bir cihaz ne ısınıyor ne ses çıkarıyor.

Daha önce PS4 Slim kullandıktan sonra Slim modellere antipatim oluştu.
Ps4 slim kullanmıştım güzeldi ancak burda işlemci güçlenince ayarı tutturamadılar

Geri
Yukarı