PlayStation mu Xbox mı?

MUROCANX

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Xbox ve PlayStation 5 arasında kaldım. - ile artıları söyle listeledik bakınca bana Xbox daha mantıklı geldi ama ve lakin oynamak istediğim oyunlar PS5'te ama PS5'e de oyunlar pahalı.

PlayStation.

Özel oyun +
Tasarım+
PS Plus kütüphanesi +
Halihazırda PS Plus'unuz var +
Özel oyunların Türkçe olması +
Oyun pahalılığı -
Eski oyunları oynayamama -
İlk günden değil de 3-4 yıl sonra PS plusa oyunların eklenmesi -

Xbox.

Xbox Game Pass +
İlk günden Game Pass+
Activision satın alımı +
FPS Boost +
Geriye dönük uyumluluk +
Oyunlar şu anda PlayStation tarafından daha ucuz +
Özel oyun eksikliği - (ileride eksiklik giderilir)
Özel oyunların Türkçe olmaması -

Sizce hangisi (TLOU) oynamak çok istiyorum ama bu oyun için Xbox'ın bu tarz artı yanlarından vazgeçilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Xbox ve PlayStation 5 arasında kaldım. - ile artıları söyle listeledik bakınca bana Xbox daha mantıklı geldi ama ve lakin oynamak istediğim oyunlar PS5'te ama PS5'e de oyunlar pahalı.

PlayStation.

Özel oyun +
Tasarım+
PS Plus kütüphanesi +
Halihazırda PS Plus'unuz var +
Özel oyunların Türkçe olması +
Oyun pahalılığı -
Eski oyunları oynayamama -
İlk günden değil de 3-4 yıl sonra PS plusa oyunların eklenmesi -

Xbox.

Xbox Game Pass +
İlk günden Game Pass+
Activision satın alımı +
FPS Boost +
Geriye dönük uyumluluk +
Oyunlar şu anda PlayStation tarafından daha ucuz +
Özel oyun eksikliği - (ileride eksiklik giderilir)
Özel oyunların Türkçe olmaması -

Sizce hangisi (TLOU) oynamak çok istiyorum ama bu oyun için Xbox'ın bu tarz artı yanlarından vazgeçilir mi?
Playstation bence.

Hangisinin oyunlarını daha çok seviyorsanız onu alın. PS özel oyun şöyle böyle diyorlar da çoğu PS4'te olan oyunlar ve cidden bazıları dışında pek özel oyunlar değiller. Xbox ekonomik olarak çok daha iyi bir seçenek. Ben Xbox tercih ederdim ama Sony oyunlarını seviyorsanız PS sizin için iyi olur.

PS5 Diskli sürüm alıp oyunları al sat takas ile çok cüzi miktarlara getirebilirsiniz. Oyun zevkinizden taviz vermeyin derim. Ayrıca PS4 oyunlarını çalıştırıyor PS5. Geriye uyumluluk Xbox'un daha iyi ama siz ilk Xbox'tan Xbox 360'a kadar olan kısımda ne oynayacaksınız?

Ayrıca PS'de 10 senelik bir oyun 300-400TL iken Xbox'da 50-60TL olabiliyor. Belirteyim. Geriye uyumluluk büyük artı. Gears of War gibi harika bir seriyi de oynayın Xbox alacaksanız.

Geri
Yukarı