PlayStation mı Xbox mı?

+ - Listesi hazırladım sizin için.

PS.

1-PS Plus 6 Eylül zamından sonra Xbox Game Pass ile eşit bir fiyat ya da daha pahalı olacaktır pahalı olma ihtimaline göre. -
2-exc oyunlar aşırı pahalı 1500 lira mesela Spider-Man 2. -
3-Mağazası xbox tarafına göre daha pahalı -
4-oyunlar ilk günden PS plusa gelmiyor. -
5-2020'de çıkmış TLOU2 bile hala PS Plus'da yok yani oyunların PS plusa gelmesi 3-4 yıl aliyor. -
6-PS excleri kaliteli oyunlar oluyor +
7-bu zamana kadar çıkmış oyunlarda Türkçe var bundan sonra olur mu bilmiyorum. +
8-adaptive trigger ve kol özellikleri. +
9-PS Plus +
10-PS Plus Ubisoft classic kataloğu +

Xbox.
1-Türkçe olmaması. -
2-PS'a göre daha az kaliteli Exc'i olması -
3-Bir çok exc'de türkçe olmaması -
4-Game Pass+
5-ilk günden Game Pass +
6-Activision satın alımı +
7-FPS Boost ve geriye dönük uyumluluk +
8-kol ergonomisi +
9-Game Pass EA Play kataloğu +
10-mağazası PS tarafına göre şu an daha ucuz. +

@Famronty Bu konular sensiz olmaz. :D

Son düzenleme:
Yanılıyorsunuz Kağıt üstünde değil Gerçektede %15 Daha güçlü ayrıca Grafik konusunda daha başarılı
Hocam ps5 vs Xbox series x yazın videolara bakın hangisinin grafiği daha iyi yoksa aynı gibi mi? Bence bakın ve kâğıt üstünde %15 daha iyi herkes bunu diyor.

+ - Listesi hazırladım sizin için.

PS.

1-PS Plus 6 Eylül zamından sonra Xbox Game Pass ile eşit bir fiyat ya da daha pahalı olacaktır pahalı olma ihtimaline göre -
2-exc oyunlar aşırı pahalı 1500 lira mesela Spider-Man 2. -
3-oyunlar ilk günden PS plusa gelmiyor. -
4-2020'de çıkmış TLOU2 bile hala PS Plus'da yok yani oyunların PS plusa gelmesi 3-4 yıl aliyor. -
5-PS excleri kaliteli oyunlar oluyor +
6-bu zamana kadar çıkmış oyunlarda Türkçe var bundan sonra olur mu bilmiyorum. +
7-adaptive trigger ve kol özellikleri. +
8-PS Plus +
9-PS Plus Ubisoft classic kataloğu +

Xbox.
1-Türkçe olmaması. -
2-PS'a göre daha az kaliteli Exc'i olması -
3-Game Pass+
4-ilk günden Game Pass +
5-Activision satın alımı +
6-FPS Boost ve geriye dönük uyumluluk +
7-kol ergonomisi +
8-Game Pass EA Play kataloğu +
9-mağazası PS tarafına göre şu an daha ucuz. +
Evet Her türlü Xbox Alınmalı

Hocam ps5 vs Xbox series x yazın videolara bakın hangisinin grafiği daha iyi yoksa aynı gibi mi? Bence bakın ve kâğıt üstünde %15 daha iyi herkes bunu diyor.
Baktım zaten hocam Her Türlü Xbox daha performanslı grafik işleme konusunda bence daha detaylı ve başarılı

Son kararınız nedir KS Hocam

Hocam PS5 vs Xbox Series X yazın videolara bakın hangisinin grafiği daha iyi yoksa aynı gibi mi? Bence bakın ve kâğıt üstünde %15 daha iyi herkes bunu diyor.

Bazı oyunlarda Xbox'un yüzde 15'lik farkını görebiliyoruz dinamik çözünürlükte düştüğü çözünürlük PS tarafından daha yüksek olabiliyor PS 1440P'ken xsx 1660p mesela ama sayılı oyunda oluyor birçok oyunda aynılar.

Eski nesil konsolları da oynayabilmek, daha rahat bir kontrolcü ve genel olarak daha ucuz olması dolayısıyla Xbox derim. PS tarafında exclusive oyunların varlığını unutmamak lazım, Xbox tarafında o kalmadı hepsi neredeyse PC crossplatform oldu.

Geri
Yukarı