Rehber Playstation Portable Kalıcı Kırma İşlemi

İSO dosyasından bahsediyordum teşekkürler.

Sanki bu cümlede aslında İSO dosyası istiyor gibi teşekkür etmişsin. Bende açıkçası yanlış anladım. Hani cümleni teşekkür olarak değilde "İSO dosyası istiyordum da yinede teşekkürler" gibi anlamıştım. Neyse konu dağılmasın ama bence sen de biraz daha düzgün yaz.

Emülasyon hakkında da konu yapar mısınız? Çünkü PSP bu konuda tam bir canavar.

Emülasyon hakkında da konu yapar mısınız? Çünkü PSP bu konuda tam bir canavar.
Yapmayı düşünüyorum da vakit yok ve dün akşam bilgisayarım bozuldu.

@Parzival Dediğiniz dosyaları silince bir şey olmuyor sanırım, çünkü ben yerlerini değiştirdim kategorizasyon için, herhangi bir değişiklik olmadı.

Korsana yöneltir gibi oldukta bu oyunları bulamıyoruz orijinal olarak.
Orijinal olarak edinemediğiniz şey suç değildir. Özellikle eski nesil diye tabir edilen oyunlarda ürünü dijital veya fiziksel olarak satın alabileceğiniz hiçbir nokta yok. Ek olarak Nintendo ve Sony kadar gıcık iki firma daha yok eski nesil oyun barındırmama konusunda. Örneğin Microsoft halen daha ilk Xbox için Live sunucularını aktif tutarken Sony PS3 için olan sunucularını artık tamamen kapatıyor.

@berk1937 Bende bir silip deneyeyim o zaman. Yaptığım zaman not düşerim
Orijinal olarak edinemediğiniz şey suç değildir. Özellikle eski nesil diye tabir edilen oyunlarda ürünü dijital veya fiziksel olarak satın alabileceğiniz hiçbir nokta yok. Ek olarak Nintendo ve Sony kadar gıcık iki firma daha yok eski nesil oyun barındırmama konusunda. Örneğin Microsoft halen daha ilk Xbox için Live sunucularını aktif tutarken Sony PS3 için olan sunucularını artık tamamen kapatıyor.

Kesinlikle katılıyorum.

Haklısınız, bende internetten indirip kullanıyorum. Sosyal'den banlanmamak için öneri yapmadım. Yoksa kullandığım siteler var. "Emuparadise.me" bu işin babasıydı ama artık indirme yapamıyoruz, kapanacak gibi duruyor site.

Geri
Yukarı