PlayStation vs PC

PlayStation bende her zaman premium bir hissiyat uyandırmıştır PC ise bizden yani anlatabildim mi tam bilemiyorum ama PlayStation mahmut bey ise PC mahmut Abi'dir benim için. Üniversite okuyacaksan PC al. Sadece oyun oynayacağım diyorsan PS5.

Aynen, hatta yanlış hatırlamıyorsam Fortnite falan da oynanıyordu konsoldan.
Evet warzone falan klavye mouse ile oynanabiliyor.

PlayStation bende her zaman premium bir hissiyat uyandırmıştır PC ise bizden yani anlatabildim mi tam bilemiyorum ama PlayStation mahmut bey ise PC mahmut Abi'dir benim için. Üniversite okumayacaksan PC al. Sadece oyun oynayacağım diyorsan PS5.

Türkiye'de çocuklar bilgisayar ile büyüdü ancak Avrupa, Amerika'da konsolların fiyatı cok ucuz ve herkeste konsol var ve onlar konsollarla büyüdü Türkiye'de konsol oyun kültürü çok yok.

Evet Warzone falan klavye mouse ile oynanabiliyor.

Türkiye'de çocuklar bilgisayar ile büyüdü ancak Avrupa, Amerika'da konsolların fiyatı cok ucuz ve herkeste konsol var ve onlar konsollarla büyüdü Türkiye'de konsol oyun kültürü çok yok.

Hep zengin çocuklarında vardı ya. Özenirdim böyle kol ile televizyondan oyun oynadıklarını görünce. 6 ay kadar elime PS4 geçti ve harbiden buymuş dedim. Şu anda laptopum var piyasadaki çoğu oyunu oynatan cinsten, ancak aklım hala PS 4'te. Sesli komut açıp koltuktan yattığım yerde cihaza komut verirdim.

Evet warzone falan klavye mouse ile oynanabiliyor.

Xbox store korkusu titretiyor beni. Oyunlar ucuz ve zam gelicek onu biliyorum ama ne kadar büyük olucak bu zamlar bilemiyorum. Ama şu da var geçen sene steam ile başlayan furyaya katılmadılar AC oyunları bile ucuz sanırım.

Hep zengin çocuklarında vardı ya. Özenirdim böyle kol ile televizyondan oyun oynadıklarını görünce. 6 ay kadar elime PS4 geçti ve harbiden buymuş dedim. Şu anda laptopum var piyasadaki çoğu oyunu oynatan cinsten, ancak aklım hala PS 4'te. Sesli komut açıp koltuktan yattığım yerde cihaza komut verirdim.

Aslında konsol hiçbir zaman lüks aleti olmadı biz öyle sandık ps3/xbox360 döneminde harçlıklarla bile toplanıp alınacak cihazlardı ps4/xbo döneminde 2017'ye kadar öyle kaldı 2017'den sonra fiyatlar fırladı.

Xbox store korkusu titretiyor beni. Oyunlar ucuz ve zam gelicek onu biliyorum ama ne kadar büyük olucak bu zamlar bilemiyorum. Ama şu da var geçen sene steam ile başlayan furyaya katılmadılar AC oyunları bile ucuz sanırım.
Şuan baya baya ucuz xbox store'da oyunlar zam gelir gibi.

Aslında konsol hiçbir zaman lüks aleti olmadı biz öyle sandık ps3/xbox360 döneminde harçlıklarla bile toplanıp alınacak cihazlardı ps4/xbo döneminde 2017'ye kadar öyle kaldı 2017'den sonra fiyatlar fırladı.

Şuan baya baya ucuz xbox store'da oyunlar zam gelir gibi.
Hocam öyle anlattınız ki geçenler de vazgeçtim demiştim. Ama yine de canım çekti :D

20 k Series X alsan 20 k ya alacağın RX 6600 sistemden bir tık daha iyi olur ama oyun rahatlığı fiyatıyla optimizasyon seçeneğiyle her zaman PC derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı