PlayStation'a Xbox Game Pass gibi bir abonelik sistemi gelir mi?

FFFFFFFF

Centipat
Daha fazla  
Yukarıda gördüğünüz gibi buna benzer bir abonelik sistemi gelir mi? Video Pass hariç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelecek hocam,bu iş hatta game passe karşı güzel bir rakip olacak,son haberler bu yönde,ayrıca ondan daha iyi bile olacağı söyleniyor.

Fanboyluk seziyorum.
Yani hocam fanboylukla alakası yok,global market pazarına baktığında zaten PS açık ara önde.Habere verdiğim doğruluk payında fanboyluk ne alaka onu anlayamadım,son çıkan haberleri takip etseydiniz muhtemelen görürdünüz siz de.

Yani hocam fanboylukla alakası yok, global market pazarına baktığında zaten PS açık ara önde. Habere verdiğim doğruluk payında fanboyluk ne alaka onu anlayamadım, son çıkan haberleri takip etseydiniz muhtemelen görürdünüz siz de.

Microsoft bethesda gibi milyarlarca dolarlık bir firmayı satın alıyor zaten kendi çıkan oyunları ilk günden Game Pass'e geliyordu şimdi bethesdanın oyunları Doom Eternal gibi ve yeni çıkacak oyunları da ilk günden gelecek EA Play + xcloud da var Game Pass'in içinde kısacası bırakın Game Pass'i geçmeyi biraz yanına yaklaşsa iyi iş başarmış olur Sony.

Yeni konular

Geri
Yukarı