Pnm OS

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eki Görüntüle 897189

Derdiniz ne anlamıyorum tek yaptığınız kötülemek ama olsun sizin ağzınız laf yaparken biz işimizi en iyi şekilde yapmaya devam edelim.
Dipnot: Sistem Türk yapımı diye İngilizce olamaz mı? Bu kadar da çekememezlik yapmayın sana zaten sunucuda açıklamıştım.
Diknot: Sistem Live’da installer arka planda oto açıldığı için bir 200 MB oynama olabilir.

Aynen hocam sanki diğer sistemler alışılmış Windows görüntüsünden başka bir şey sunuyor da :D
1614348037087.png

Yapma Allah aşkına bari şöyle bir github sayfası gördüğümüz bir "dağıtımı" savunma böyle. Yaptığınız Arch'ı baştan kurup belli paket ve masaüstü ortamını kurup özelleştirerek önyüklenebilir bir ISO dosyasına çevirip yayınlamak. Gidip şunu yapmayın ya Anarchy bilmiyor mu Anarchy OS yazmayı, internet sayfalarında bu bir OS değil modifiye edilmiş bir Arch Linux ISO'su diye. Anarchy Installer

"Dünya çapında yayılmaya devam ediyor" :d Cidden şu konu GNU/Linux bölümünde gördüğüm en komik konu.

Derdiniz ne anlamıyorum tek yaptığınız kötülemek ama olsun sizin ağzınız laf yaparken biz işimizi en iyi şekilde yapmaya devam edelim.
Dipnot: Sistem Türk yapımı diye İngilizce olamaz mı? Bu ne sığ düşünce. Bu kadar da çekememezlik yapmayın sana zaten sunucuda açıklamıştım.
Diknot: Sistem Live'da installer arka planda oto açıldığı için bir 200 MB oynama olabilir.

Amacım kötülemek değil. Bana "yerli" demeniz komik geldi sadece. Sizin eklediğiniz araçlar o dağıtımı yerli yapmaz. Hadi kendi reposu bile olsa o yerli olmaz. Çünkü Arch Linux tabanlı, Arch tabanlı olmasa da Linux çekirdeği üzerinde oluşturulmuş oluyor. Yani yerli demek saçma.

Hocam github reposunda 3-4 tane star var epey açılmışlar sanırım. Açılsınlar açılsınlar da, böyle açılmasınlar.
Varsın, 100 tane yıldız olsun. "Amacımız macOS olmak değil" diyip sistemin görünütüsü birebir macOS'tan alınırsa olmaz o iş. Biz burda en ufak bir şey söyleyince çekememezlik yapmış oluyoruz.

Bu kişiye neden bu kadar yüklenilmiş anlamış değilim. Diğer oturum yapanların bir git deposu bile olmamasına rağmen hocam hocam diye geçinenler burada arkadaşa çok yüklenmiş. Artı olarak iki günde bir forumda macOS benzeri dağıtım arayanlar şimdi burada macOS çakması diye laf söyler olmuş.

Bu kişiye neden bu kadar yüklenilmiş anlamış değilim. Diğer oturum yapanların bir git deposu bile olmamasına rağmen hocam hocam diye geçinenler burada arkadaşa çok yüklenmiş. Artı olarak iki günde bir forumda macOS benzeri dağıtım arayanlar şimdi burada macOS çakması diye laf söyler olmuş.
Kim dağıtım arıyormuş? macOS benzeri dağıtım aranabilir bunda bir sıkıntı yok. İnsanlar macOS teması kullanmak isteyebilir, sıkıntı yok. Ama sen cursor temasına kadar macOS yapıp biz "macOS olmayı hedeflemiyoruz" şeklinde slogan atarsan kusura bakma ama insana k*çıyla gülerler.

Kim dağıtım arıyormuş? macOS benzeri dağıtım aranabilir bunda bir sıkıntı yok. İnsanlar macOS teması kullanmak isteyebilir, sıkıntı yok. Ama sen cursor temasına kadar macOS yapıp biz "macOS olmayı hedeflemiyoruz" şeklinde slogan atarsan kusura bakma ama insana k*çıyla gülerler.

GNU felsefesi diye bir şeyde mi duymadın be arkadaş? Nasıl bir adamsın anlamış değilim.

Boş ver dostum zaten pek de umrumda değil hakkımızda konuşsunlarda ne derse desinler. Biz kalitemizi ortaya koymaya ve yeni şeyler üretmeye devam edeceğiz. Dikili ağacı olmayan insanların görüşleri pek de umrumda değil şahsen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı