POCO F5 günlük kullanımda fazla ısınıyor

Ender42

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. 4 gündür POCO F5 kullanıyorum. WhatsApp görüntülü konuşurken telefon 45 dereceleri görüyor. Güncelleme yaparken de ısınıyor. Instagram'da gezerken de bariz bir şekilde ısınıyor. Bu normal mi acaba? Servise gönderme açısından soruyorum.

Merhaba. 4 gündür POCO F5 kullanıyorum. WhatsApp görüntülü konuşurken telefon 45 dereceleri görüyor. Güncelleme yaparken de ısınıyor. Instagram'da gezerken de bariz bir şekilde ısınıyor. Bu normal mi acaba? Servise gönderme açısından soruyorum.

Arkadaşım da aynı telefonu kullanıyor hiç ısınmıyor cihaz diyordu kendisi Hatayda.

Görüntülü konuşma yaparken ısınması normal olabilir fakat diğerlerinden emin olamıyorum.

hocam yüklediğiniz şeylerdende kaynaklı olabilir.Ayrıca kullanım süresi gibi şeylerde etkili olabilir.Ama yinede bir yetkili servise bakıtmanızı öneririm

GSMArena üzerinde birçok ısınma şikayeti bulunuyor. LiquidCool 2.0 ve 7+ Gen 2'ye rağmen ısınan tek cihaz olabilir.
Instagram aralarında tek normal olanı. 45 derece yaz için normaldir ama LiquidCool 2.0 ve 7+ Gen 2 için normal değerler değildir.
Android 14 sonrası duzelebilecegini düşünüyorum.

Bunun okadar çok nedeni olabilir ki spesifik bişey söyleyemem malesef ve üzgünüm ama ne yükledikten ve ne yaptıktan sonra böyle olduğu veya durduk yeremi böyle olduğunu yazmazsan sana çözüm niteliğinde bişey söylemem çok zor.

45 derece aşırı bir sıcaklık değil. Bu sıcaklarda cihazların ısınması gayet normal.

Google playden uygulama güncellemesi yaparken oluyor. Öyle farklı bi uygulama kurmadım. Kendinde olan mevcut uygulamalar, insta, banka uygulaması ve pubg yükledim.

Redmi 9s ve redmi note 6 pro var aktif kullandığımız. Poco f5 kadar ısınmıyor. O yüzden kafam karıştı. Redmilerin işlemcisi kötü olduğu için mi ısınmıyor acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı