POCO F5 telefona Root gerekli mi ve nasıl atılır?

Dixon.6

Picopat
Daha fazla  
Şu an POCO F5 kullanıyorum ve eski bir mi Note 3 telefonum var. Root ve ROM hakkında bayağı cahilim. Çoğu zaman Xiaomi telefonlara root öneriliyor, eski telefonum üzerinde denemek istiyorum. Cahile anlatır gibi biraz anlatır mısınız temel işlemleri?

Hocam Root atmak sisteminizin üzerinde büyük özgürlük kazanmaktır. Ama risklidir. Root atınca özel programları kullanabilir, arayüzü özelleştirebilir, uygulamaları kaldırabilir ve nicesini yapabilirsiniz. Ama nasıl Root atıldığını bilmiyorum. Magisk gibi programlar var.

Şu an POCO F5 kullanıyorum ve eski bir mi Note 3 telefonum var. Root ve ROM hakkında bayağı cahilim. Çoğu zaman Xiaomi telefonlara root öneriliyor, eski telefonum üzerinde denemek istiyorum. Cahile anlatır gibi biraz anlatır mısınız temel işlemleri?

Rootu siz ne için kullanıcaksınız.

POCO F5'ime değil de eski telefonum Android 9 da kaldı ama hala canavar gibi çalışıyor. Root ile daha hızlı ve kullanılabilir yapsam çok iyi olur benim için.

Eski telefona custom ROM kursanız root çok fazla performans sağlamıyor kendim şu an root telefon kullanıyorum böyle aman aman hızlı değil.

POCO F5'ime değil de eski telefonum Android 9 da kaldı ama hala canavar gibi çalışıyor. Root ile daha hızlı ve kullanılabilir yapsam çok iyi olur benim için.

Mi Note 3 için Android 13 ROM var kendi cihazımda bu şirketin ROM'u kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Eski telefona custom ROM kursanız root çok fazla performans sağlamıyor kendim şu an root telefon kullanıyorum böyle aman aman hızlı değil.

Mi Note 3 için Android 13 ROM var kendi cihazımda bu şirketin ROM'u kullanıyorum. Tavsiye ederim.
Hocam kısaca bahsedebilir misin nasil rom kuracağımı? Bir de link gelmemiş.

Hocam kısaca bahsedebilir misin nasıl ROM kuracağı mı? Bir de link gelmemiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sadece bootloader kilidi açma işlemi yap bu videoda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sadece bootloader kilidi açma işlemi yap bu videoda.
Tamam yine gözüme karışık geldi ama teşekürler deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı