POCO X3 NFC muadili telefon önerisi

Bütçe
2000-2400
Daha fazla  
Irak'tan getirteceğim bütçemin 2000 olduguna bakmayın. İnternetteki fiyatlara bakılırsa 9 bin civarına öneri istiyorum. POCO X3 NFC'nin özellikleri çok kafama yattı ve epey.com'da Note 11s'ten 6 puan daha iyi bkz.

POCO X3 NFC'deki gibi yüksek mAh, yüksek megapiksel kamera aramıyorum, ekranda yağ gibi aksın (yüksek FPS versin) yüksek RAM gibi özellikler arıyorum ama tabii fiyatına göre. Amacım F/P bir şey almak.

Telefonlar ile arası iyi olan bilgili kullanıcıları da etiketlerseniz sevinirim herkese iyi sosyaller.

Irak'tan getirteceğim bütçemin 2000 olduguna bakmayın. İnternetteki fiyatlara bakılırsa 9 bin civarına öneri istiyorum. POCO X3 NFC'nin özellikleri çok kafama yattı ve epey.com'da Note 11S'ten 6 puan daha iyi bkz.

POCO X3 NFC'deki gibi yüksek mAh, yüksek megapiksel kamera aramıyorum, ekranda yağ gibi aksın (yüksek FPS versin) yüksek RAM gibi özellikler arıyorum ama tabii fiyatına göre. Amacım F/P bir şey almak.

Telefonlar ile arası iyi olan bilgili kullanıcıları da etiketlerseniz sevinirim herkese iyi sosyaller.

Hocam almayın POCO X3 NFC işlemcisidir ra midir vs. cazip görünüyor ama çok sorun yaşayan var.

X5 Pro, Note 12 Pro 5G, F4 bu modellere bakabilirsin.

X5 Pro ve F4 bütçemi büyük ihtimalle aşıyor ama Note 12 Pro kafama yattı sağ olun hocam.

Hocam almayın POCO X3 NFC işlemcisidir ra midir vs. cazip görünüyor ama çok sorun yaşayan var.

Arkadaşım alalı 3 sene oldu belki de gayet de memnun zaten onun sayesinde POCO markasını biliyorum. D

Yeni konular

Geri
Yukarı