POCO X3 Pro 8/256 şarj hızlı gidiyor

MIUI 13 rezilliğinden başka bir şey değil. 12.5.1'den beri hangi sürüme geçtiysem downgrade yaşadım. Yakında telefonu fırlatmamak için üşenmeyip 12.5.1'e geri geçeceğim. Poco X3 Pro 6/128 kullanıcısıyım ben de.
Aynen öyle bende buna katılıyorum. Ne olduysa MIUI 13 ten sonra oldu. Bir anda performansta gözle görülür bazı düşüşler yaşadım ve pil tüketimi fazlalaştı. Son 1 haftadır heralde mıuı dan dolayı bu kadar şarj yiyor. Yapacak bir şey yok 13.5 u beklicez.

Baktım ama o kadar etkileyecek uygulama yok yani az az baktığım uygulamalar var genellikle ve anlayamadım son 6 gündür böyle.

Ne yazık ki 60 ta.

Yanlış kişiyi cevaplamışım hz i şu anda 60 da ve 2 aydır 60 da kullanıyorum.
Net bir çözüm varsa yazabilir misiniz? Çünkü artık gerçekten sıkmaya başladı 6 gündür böyle birşey yoktu herşey bir anda oldu hızlı tüketmeye başladı
Pilin çoğunluğunu ekran yiyor 60 hz'de tüketimin bu kadar fazla olması garip. Büyük ihtimalle güncelleme ile alakalı ne yazıkki yapacak birşey yok güncellemeleri takip edin.

Hazır X3 Pro kullananlar toplanmışken IMEI atabiliyor muyuz arkadaşlar bilginiz var mı?
Yazılımsal olarak RSA ile korunduğundan atamazsın.
Aynen öyle. Gerçekten ben böyle olduğunu bile bile aldım. Ama şu anda sadece pilde sıkıntı var inşallah düzeltirler ileriki güncellemelerde düzeltirler.
Günlük normal kullanımda şu an şarjı ne kadar gidiyor?

Pilin çoğunluğunu ekran yiyor 60 hz'de tüketimin bu kadar fazla olması garip. Büyük ihtimalle güncelleme ile alakalı ne yazıkki yapacak birşey yok güncellemeleri takip edin
Evet ama bir sorum olacak bir videoda son güncellemeyi indir diyince pil tüketiminde azalma olduğu ile ilgili bir video görmüştüm. Onu uyguladım ancak hiçbir etkisi olmadı. Bu telefona ayda bir güncelleme geliyor ama ben neredeyse 1 ay 13 gündür yeni güncelleme bekliyorum bu son son güncellemeyi indir dediğimden dolayı 1 ay daha bekliyecek miyim yoksa aynı sürede mi gelecek?

Evet ama bir sorum olacak bir videoda son güncellemeyi indir diyince pil tüketiminde azalma olduğu ile ilgili bir video görmüştüm. Onu uyguladım ancak hiçbir etkisi olmadı. Bu telefona ayda bir güncelleme geliyor ama ben neredeyse 1 ay 13 gündür yeni güncelleme bekliyorum bu son son güncellemeyi indir dediğimden dolayı 1 ay daha bekliyecek miyim yoksa aynı sürede mi gelecek?
Güncelleme ile gelen bir sorun olduğu için telefondan herhangi birşey yaparak müdahale etmen pek mümkün değil. Dediğim gibi tek çare yeni güncellemeyi beklemek.

Yazılımsal olarak RSA ile korunduğundan atamazsın.

Günlük normal kullanımda şu an şarjı ne kadar gidiyor?
Kullanımıma göre değişiyor bir gün 7 saat alıyorum bir gün 5.5 saat alıyorum ama şöyle bir şey var ben 7 saatki ekran süremde şarjım 6-5 oluyor ancak 5.5-6 saat ekran süremde şarj 20 olduğu Zaman takıyorum şarja bazen 4-4.5 saat bile olabiliyor ekran sürem.
Kullanımıma göre değişiyor bir gün 7 saat alıyorum bir gün 5.5 saat alıyorum ama şöyle bir şey var ben 7 saatki ekran süremde şarjım 6-5 oluyor ancak 5.5-6 saat ekran süremde şarj 20 olduğu Zaman takıyorum şarja bazen 4-4.5 saat bile olabiliyor ekran sürem.
Ama şu anda şarjım 41 ve ekran sürem 4 saat 54 dakika.

Doğru diyorsun hocam da 11 Lite da RSA korumalı ama atıldığını duymuştum.
Tabiki atılabilir imansız değil ama kolay birşey de değil bence uğraşmayın bütçenize göre normal bir cihaz almanızı öneririm.

Bence hala gayet iyi bir değer.

Bugün çok yoğun kullanmadım sabah saat 7 gibi şarjım 71 di okulda gittim öğle arası(50dk) kullandım bi eve geldiğimde şarjım 50 ydi.
Tabiki atılabilir imansız değil ama kolay birşey de değil bence uğraşmayın bütçenize göre normal bir cihaz almanızı öneririm.

Bence de normal değerler ama telefonda dediğim gibi anlayamadım bir şekilde anormallik var

Ama bu pil tasarrufu ve kullandığım uygulamalara göre değişiyor. Sabahtan beri pil tasarrufu nda kullanıyorum kullanmasaydım büyük ihtimal 30 larda olurdu. Bir de bugün pil tüketen uygulama kullanmadım çok ya da şöyle anlatayım bu Sabah ders başladığı zaman 69 iken öğle arası aldığım zamnw 66ydı(öğle ile ilk ders arasında 4 saat var.)Anlayamadım ama büyük ihtimal güncellemeden dolayı. Xiaomi telefonu güncelleme ile bataryasını çöp etti resmen. Yapacak bir şey yok yeni güncellemeleri beklicez.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı