POCO X3 Pro 8/256 şarj hızlı gidiyor

Forum olarak imei atma gibi yasa dışı şeylere destek verilmiyor. Konu açamassınız.
Bu arada şarj konusuna gelirsek 6 saat 13 dakika ekran süresine çıktım bugün ve şarjım 27. Sence iyi mi? İnşallah bir sonraki güncellemede düzelir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-05-09-19-56-52-771_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-05-09-19-56-52-771_com.miui.securitycenter.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 17
Genel anlamda sıkıntı var hocam sadece size özel değil.Gelen güncellemeler yüzünden oluyor büyük ihtimal ama telefona da bağlı tek sıkıntısı biraz ısınması ve şarj ömrünün biraz hızlı azalması.

İyi değil. Bu telefon 5160 mAh batarya kapasitesine sahip ve daha fazla gitmesi gerekiyor. Ben de aynı sorundan muzdaripim. Bu cihazın büyük bir bataryası var ve maksimum 9 saat görebiliyorum. MIUI 12'de çok iyiymiş batarya olarak.
Daha fazla gitmesi gerektiğine birşey demiyorum zaten kötü bir performans değil.

Daha fazla gitmesi gerektiğine birşey demiyorum zaten kötü bir performans değil.
Sorun hala çözülmedi. Ve xiaomi gıcıklık olsun diye telefon 1.5 aydır aynı güncellemede. Mıuı 13 pişmanlıktık. Güvencim olsa 12.5 a yeniden geçmek isterim ama güvenemiyorum. Yapıcak birşey yok telefon hızlı ısınıyor ve hızlı bitiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı