POCO X3 Pro alınır mı?

Bütçe
4000
Hocam genshin gibi oyunları sürekli oynarsa X3 Pro bile 3-4 yıl götürmez zaten :D

Ayrıca arkadaş kullanım amacını söyledi bende X3 GT önerdim, ek olarak oyun/günlük karışık kullanımda SD 720G rahat götürür 3-4 yıl :)
X3 GT'de çok iyi bir telefon bence. Kamerası da övülüyor. Şimdi böyle bir telefon var iken neden ben A52 alayım.

Yazılım veya ekran karanlığı nasıl veya ne kadar tecrübelisiniz?

Hangi cihazdan bahsediyorsunuz hocam?

X3 GT ise yazılım olarak stabil ve ekran olarak rakipleri gibi parlak bildiğime göre.

X3 Pro ise yazılımı günlük kullanımda sıkıntılı, oyun esnasında sorun çıkarmaz ama, ekranı ise güneş ışığı altında karanlık hocam, görülmesi zor biraz.

X3 Pro cihazını bayağı elimle inceledim :)

Yazılım veya ekran karanlığı nasıl veya ne kadar tecrübelisiniz?

POCO X3 Pro'yu hem hayatı gibi öven var var hem söven bende karasız kaldım vallahi.
Çevrem de kullananlar memnun. Hepsiburada'da vs yorumlarda iyi genel olarak. Zaten Poco Xiomi'nin markasıydı yanlış bilmiyorsam. POCO x3 PRO'yu hayatım gibi övmem. 3-4 yıl telefon alamayacaksanız POCO derim ama 2 yıl kullanacaksanız A52 veya Mi11 Lite bakılır o zaman.

Hangi cihazdan bahsediyorsunuz hocam?

X3 GT ise yazılım olarak stabil ve ekran olarak rakipleri gibi parlak bildiğime göre.

X3 Pro ise yazılımı günlük kullanımda sıkıntılı, oyun esnasında sorun çıkarmaz ama, ekranı ise güneş ışığı altında karanlık hocam, görülmesi zor biraz.

X3 Pro cihazını bayağı elimle inceledim :)

Arkadaş GT olur diyor sanırım aralarında sadece yazılım farkı ve kamera farkımı var yoksa özelliklerinden düşülmüşü biraz? Öyle alırsa GT almayı düşebilirim.

Çevrem de kullananlar memnun. Hepsiburada'da vs yorumlarda iyi genel olarak. Zaten POCO Xiaomi'nin markasıydı yanlış bilmiyorsam. POCO X3'ü hayatım gibi övmem. 3-4 yıl telefon alamayacaksanız POCO derim ama 2 yıl kullanacaksanız A52 veya MI11 Lite bakılır o zaman.

Benim çok samimi olduğum kuzenim X3 Pro kullanıyor, birkaç ay öncesine kadar haftada 2-3 sefer bize gelirdi oyun falan oynardık 3-4 saat.

Malzeme kalitesi olarak rakiplerine göre kötü, kamera rakiplerine göre bayağı kötü, yazılımı ana menüde falan kanser edebiliyor, ekranı karanlık.

Performans olarak r-a-k-i-p-s-i-z.
Arkadaş GT olur diyor sanırım aralarında sadece yazılım farkı ve kamera farkımı var yoksa özelliklerinden düşülmüşü biraz? Öyle alırsa GT almayı düşebilirim.

Arkadaş X3 Pro hakkında konuşuyor hocam.
GT modeli alınabilir sizin kullanımınıza bende X3 GT öneriyorum zaten.

Kamera ve yazılım olarak A52, Mi 11 Lite falan daha iyi ama X3 GT üzmez.
Direk X3 GT öneriyorum kısaca.
X3 Pro modeline yönelmeyin :)

Benim çok samimi olduğum kuzenim X3 Pro kullanıyor, birkaç ay öncesine kadar haftada 2-3 sefer bize gelirdi oyun falan oynardık 3-4 saat.

Malzeme kalitesi olarak rakiplerine göre kötü, kamera rakiplerine göre bayağı kötü, yazılımı ana menüde falan kanser edebiliyor, ekranı karanlık.

Performans olarak r-a-k-i-p-s-i-Z.

Arkadaş X3 Pro hakkında konuşuyor hocam.
GT modeli alınabilir sizin kullanımınıza bende X3 GT öneriyorum zaten.

Kamera ve yazılım olarak A52, mi 11 Lite falan daha iyi ama X3 GT üzmez.
Direk X3 GT öneriyorum kısaca.
X3 Pro modeline yönelmeyin :)

Bir ani değişimle varsa 256 GB'lik Samsung Galaxy M31s almaya karar verdim olur mu ki acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı