POCO X3 Pro alınır mı?

Bütçe
4000
Merhaba arkadaşlar, POCO X3 Pro almayı planlıyorum. Sizce uygun mudur? Eğer uygun değilse en fazla 4000 liralık bir telefon önerebilir misiniz?

POCO X3 Pro kağıt üzerinde çok iyi bir telefon, fakat 1 yıl sonra sıkıntıları çıkmaya başlar POCO'da arkasında durmaz, şimdiden bile dokunmatik sorunları var uzak dur. bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanım amacınız ve cihazdan beklentileriniz nedir?
X3 Pro yazılım, kamera ve ergonomi tarafında herkesi memnun edecek bir cihaz değil.

Sosyal medyaya girmek, mesajlaşma, arada fotoğraf çekmek.

POCO X3 Pro kağıt üzerinde çok iyi bir telefon, fakat 1 yıl sonra sıkıntıları çıkmaya başlar POCO'da arkasında durmaz, şimdiden bile dokunmatik sorunları var uzak dur. Bence.

Xiaomi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben 3 aydan beri kullanıyorum 6 GB ram/128gb hafıza olanı aldım şimdilik bir problem yok kamerada güzel çekiyor ama diğer telefonları bilemem.

Merhaba arkadaşlar, POCO X3 Pro almayı planlıyorum. Sizce uygun mudur? Eğer uygun değilse en fazla 4000 liralık bir telefon önerebilir misiniz?

Hocam eğer profesyonel oyuncu değilseniz POCO X3 Pro almayın Samsung A52 öneririm ekran, kamera, yazılım ve tasarım olarak daha iyi bir cihaz.
O zaman X3 Pro yerine Realme 8 Pro öneririm kesinlikle.

Bu arada hocam 200-300 lira fazla telefonları da önerin neden önermiyorsunuz siz söyleyin zaten arkadaşın o kadar bütçesi yoksa der zaten.

Geri
Yukarı