POCO X3 Pro PC'yi görmüyor

bogaccet

Femtopat
Daha fazla  
İyi akşamlar bilgisayarıma telefonu bağladığım zaman sadece şarj ediyor ve hiçbir şekilde telefonu görmüyor. İnternetten driver falan da kurdum ama hiçbir şekilde olmadı. PC'deki tüm USB portları denedim 4 farklı kablo ile denedim ama sonuç maalesef aynı.

Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.

İyi akşamlar bilgisayarıma telefonu bağladığım zaman sadece şarj ediyor ve hiçbir şekilde telefonu görmüyor. İnternetten driver falan da kurdum ama hiçbir şekilde olmadı. PC'deki tüm USB portları denedim 4 farklı kablo ile denedim ama sonuç maalesef aynı.

Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.

Bende de aynı problem var daha önce çalışıyordu şimdi PC USB bozuk hatası veriyor bende telefonunuz uygulamasını kurdum.

nasıl gidilebileceği hakkında bir fikrim yok

Ayarlardan telefon hakkında bölümüne girilir. Orada MIUI sürümü yazan yere 7 defa ard arda basılır. Artık ayarlar altında geliştirici seçeneği açılır. Oradan aşağı doğru gidilir. USB yapılandırma yazan yere tıklanır. Seçeneklerden MTP olan seçilir.

Aygıt yöneticisinden fotoğraf at.
Ayarlardan telefon hakkında bölümüne girilir. Orada MIUI sürümü yazan yere 7 defa ard arda basılır. Artık ayarlar altında geliştirici seçeneği açılır. Oradan aşağı doğru gidilir. USB yapılandırma yazan yere tıklanır. Seçeneklerden MTP olan seçilir.
hocam dediklerinizi yaptım usb de mtp seçebileceğim bir seçenek yok dosya aktarımına aldım fakat telefonu pc bağladığım zaman sadece şarj oluyor herhangi bir aksiyon almıyor ne pc ne telefon.

Dosya Ekleri

• ss.jpg
    ss.jpg
    141,6 KB · Görüntüleme: 40
Orada birde USB hata ayıklama olacak, o açık mı? Normalde dosya transferi seçilince ilk takma sırasında telefona bir uyarı gelmeli. Oradan bir seçenek vermeli.

Orada birde USB hata ayıklama olacak, o açık mı? Normalde dosya transferi seçilince ilk takma sırasında telefona bir uyarı gelmeli. Oradan bir seçenek vermeli.
evet hepsi açık fakat telefonu taktığımda hiçbir uyarı gelmiyor, windows güncelleştirmelerimin hepsi yapılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı