POCO X4 Pro 8/256 alınır mı?

Bütçe
11.000

TBTURK

Hectopat
Yer
Konya
Dostlar selam, Mayıs ayında bir telefon alacaktım belli sebeplerden ötürü alamadım şimdi alacağım inşallah. Aklımda Xiaomi POCO X4 Pro 8 GB RAM 256 GB depolama olan modeli var. Çok oyun oynayan birisi değilim oyun olarak Dead Cells ve Candy Crush Saga oynarım sadece. Uygulama olarak Instagram, Facebook, Pinterest, YouTube, WhatsApp kullanıyorum. Depolama konusunda üzeceğini düşünmüyorum ama işlemcisi biraz düşük geldi. Aranızda kullanan var mı? Önerir misiniz? Maksimum 11.000TL olacak şekilde farklı telefon tavsiyelerinize de açığım.

Dostlar selam, Mayıs ayında bir telefon alacaktım belli sebeplerden ötürü alamadım şimdi alacağım inşallah. Aklımda Xiaomi POCO X4 Pro 8 GB RAM 256 GB depolama olan modeli var. Çok oyun oynayan birisi değilim oyun olarak Dead Cells ve Candy Crush saga oynarım sadece. Uygulama olarak Instagram, Facebook, Pinterest, YouTube, WhatsApp kullanıyorum. Depolama konusunda üzeceğini düşünmüyorum ama işlemcisi biraz düşük geldi. Aranızda kullanan var mı? Önerir misiniz? Maksimum 11.000TL olacak şekilde farklı telefon tavsiyelerinize de açığım.

Snapdragon 695'e 11k TL vermek parayı çöpe atmak ile eş değer. Snapdragon'lu S20 FE almanı tavsiye ederim.

Snapdragon 695'e 11k TL vermek parayı çöpe atmak ile eş değer. Snapdragon'lu S20 FE almanı tavsiye ederim.

Peki hocam S20 FE de biraz bütçemin üzerine çıkıp 8/256 almak mı daha mantıklı yoksa 6/128 almak mı? Aslında ben telefonu annem için alacağım ve her 2-3 yılda bir telefon alamam, uzun süre gitmesi lazım o yüzden. Bu arada bulut eflatunu rengi çok hoş duruyormuş.

Peki hocam S20 FE de biraz bütçemin üzerine çıkıp 8/256 almak mı daha mantıklı yoksa 6/128 almak mı? Aslında ben telefonu annem için alacağım ve her 2-3 yılda bir telefon alamam, uzun süre gitmesi lazım o yüzden. Bu arada bulut eflatunu rengi çok hoş duruyormuş.

Uzun kullanım için 8/256 almanı tavsiye ederim.

Hocam bir de 2 yıllık bir telefonmuş S20FE güncelleme açısından falan sorun olur mu?

Bir de batarya konusunda uzun süre götürür mü S20FE birisi 5000 diğeri 4500 mAh çünkü.

Güncelleme olayına kafayı takma. Hatta kutudan çıkan sürümle kullan derim. Güncellemeler bir zaman sonra cihazları mahvediyor.

Oyun oynamayacaksam kamera, ekran hoparlör ve batarya performansı daha iyi olan Samsung veya iPhone cihazlara bakardım.

Dediğim gibi maksimum oynayacağım oyunlar Candy Crush ve Dead Cells. 2 yıl önce çıkmış bir telefon olmasına rağmen S20FE'nin kamerası POCO X4 Pro'dan daha kaliteli çekim yapıyormuş.

Dün S20FE elime ulaştı gerçekten çok memnun kaldım. 10k bandında alınacak en mantıklı telefon bence.

X4 Pro'dan vazgeçtim hocam bende bunu gördükten sonra. Şu an aklımda S20FE var benim de umarım alana kadar fiyatı artmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı