POCO X4 Pro'dan iPhone XR'a gecilir mi?

Bugalimugopro

Centipat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500
Rx6650xt
16gb ram
Meslek
Öğretmen
Öncelikle selamunaleyküm arkadaşlar. Öncelikle sen androidcisin iPhone kullanamazsin diyenler cevap vermesin.
Telefonum POCO X4 Pro 5G 256 GB 8+3GB RAM yurt dışı IMEI atılmış almak istediğim XR'da yenilenmiş 64 GB XR sizce alınır mı? Benim için sosyal medya, kamera ve pese girsin yeter. 2-3 k katıp XR'a gecmeli miyim?

Hocam öncelikle iyi sosyaller ama sizin dediğiniz XR X4 Pro'dan daha eski bir cihaz güncelleme konusunda sorun olabilir.

Hocam öncelikle iyi sosyaller ama sizin dediğiniz XR X4 Pro'dan daha eski bir cihaz güncelleme konusunda sorun olabilir.
Evet hocam eski oldugunu biliyorum ama x4 de eskimeye basladı ve imei atildigi icin guncelleyemiyorun telefonu

XR biraz eski hocam 11 hatta alabiliyorsanız 12ye cıkın. Sen androidcisin iPhone kullanamazsınıda ilk defa duydum.
Tik tokda bi tane kilolu turkcell calisani var ondan dolayi oyle dedim cidden cok sinir bozucu bir sey

Dün saat 00:00 olunca 5 senelik cihaz oldu.
E hocam x4 imei atildigi icin guncellenmiyo ama

Evet hocam eski oldugunu biliyorum ama X4 de eskimeye basladı ve IMEI atildigi icin guncelleyemiyorun telefonu.

Tik tokda bir tane kilolu Turkcell calisani var ondan dolayi oyle dedim cidden cok sinir bozucu bir şey.

E hocam X4 IMEI atildigi icin guncellenmiyor ama.

Bence tuşlu bir Nokia al rahat et:)

Geri
Yukarı