POCO X6 Pro uzun kullanımda aşırı ısınma yapar mı?

Aşırı kullanımda ısınmayan telefon varsa bana linkini at😃 Xiaomi telefonlar genelde ısınır. POCO'da Xiaomi'nin alt markası. Eğer telefonu halen almadıysanız Xiaomi'ye bulaşmayın. Parçaları bulunmuyor ve dandik. 20.000 liraya daha iyi telefonlar var.

Aşırı kullanımda ısınmayan telefon varsa bana linkini at😃 Xiaomi telefonlar genelde ısınır. POCO'da Xiaomi'nin alt markası. Eğer telefonu halen almadıysanız Xiaomi'ye bulaşmayın. Parçaları bulunmuyor ve dandik. 20.000 liraya daha iyi telefonlar var.

Aynı veya alt firma olmasının bir anlamı yok. Firmalar ihtiyaçlara ve bütçeye göre ürün üretir. Her markanın fason üretim cihazları vardır.

Uzun kullanımda kastım 1 sene veya 1.5 sene sonra aşırı ısınıp FPS dropları yermi. Mediatek işlemci olduğu için kararsızım.

Ben genel olarak bahsettim. Xiaomi'nin telefonları genelde fason. Bu fiyata bu telefon bin basar:

Kesinlikle alınmaz dengi bile değil. Samsung alınacaksa S23 FE alınabilir.

Geri
Yukarı