Pocophone F1 hakem heyeti sonucu ne olur?

Arkadaşlar telefonda kronik sorun vardı. 3 parmak ekrana koyduğunda algılamada kesik kesik bir algı söz konusuydu. 3 kez servise yolladım, 3 kez ekran değiştirdiler. Hala sonuç alamıyordum, yolluyorum paso ekran değiştirip yolluyorlar. Belki de beni oyalıyor, ekran değişti deyip ön cam değiştirip her neyse. Bugün hakem heyetine başvurdum çünkü; servisteki teknisyen biz ekran değiştik kardeşim daha ne yapalım sorun ekrandan gibisinden atarlandı. Ben de cihazın kronik sorunlu olduğunu, değiştirmesini veya paramı almam için rapor yazmasını istedim. Neymiş efendim yapamazmış. Ben de THH'ye başvuracağımı söyleyince git nereye başvurursan deyip servisten kovdular. Elimdeki 3 adet servis raporu ve fatura ile heyete verdim, 3 ay sonra sonuçlanır dendi kaymakamlıkta lakin dilekçede sorunu tam yeterli yazamadım. Ama kronik sorunlu olup 3 kere servise verdiğimi yazdım. 3 kez servise gitmesi ayıplı mal olarak sayılıyor değil mi? @BilgisayarKurdu sen bu işleri bilirsin hocam, bir bakarsan sevinirim. Servisin ifadesi büyük ihtimal, biz ekranı değiştik ekranda sorun olsa giderdi olacak. Sizce heyet kimden yana olur bu mevzuda? İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Heyet çoğu zaman tüketicinin yanında oluyor, bu olayda da sizin yanınızda olacaklardır. Meraklanmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı