Pojavlauncher telefona zarar verir mi?

İşletim sistemi
Android

DivineTitan

Centipat
Yer
Antalya
Cihazım yeni, Redmi Note 10s. Minecraft Java oynamak istiyorum ancak bir yandan da acaba herhangi bir zararı olur mu diye düşünüyorum çünkü sonuçta PC için optimize edilmiş. Zarar verir mi telefona dostlar? (bu arada klavye mouse de bağlayacağım)

Son düzenleme:
Cihazım yeni, Redmi Note 10s. Minecraft Java oynamak istiyorum ancak bir yandan da acaba herhangi bir zararı olur mu diye düşünüyorum çünkü sonuçta PC için optimize edilmiş. Zarar verir mi telefona dostlar?
Pek sanmıyorum, ayarları biraz düşüğe çekmeniz daha iyi olabilir.

Cihazım yeni, Redmi Note 10s. Minecraft Java oynamak istiyorum ancak bir yandan da acaba herhangi bir zararı olur mu diye düşünüyorum çünkü sonuçta PC için optimize edilmiş. Zarar verir mi telefona dostlar? (bu arada klavye mouse de bağlayacağım)
Microsoft hesabını bağlaman gerekiyor senin düşüncen onun dışında play storedan yüklendiği için pek bir şey olmaz sadece microsoft hesabını verecek kadar güveniyor musun ona bağlı

Hocam demek istediğim nasıl zarar vermez ki telefonlar için optimize edilmemiş bir sürüm+ PC için sürüm. Donanım açısından zorlar mı?
o telefonunuza bağlı telefonunuz 4 gb ramse aç çok işinizi görür ama eğer 4 ün altındaysa hiç önermem yoksa bataryayı balon balığı olarak görürsünüz

Hocam demek istediğim nasıl zarar vermez ki telefonlar için optimize edilmemiş bir sürüm+ PC için sürüm. Donanım açısından zorlar mı?
ek olarak pc niz varsa direk pcden oynayın telden bedrock oynarsınız zaten javadaki büyük serverlardan biri olan hive da bedrocka geçti

O telefonunuza bağlı telefonunuz 4 GB ramse aç çok işinizi görür ama eğer 4'ün altındaysa hiç önermem yoksa bataryayı balon balığı olarak görürsünüz.

RAM değil de daha çok yonga seti önemli değil mi?

O telefonunuza bağlı telefonunuz 4 GB ramse aç çok işinizi görür ama eğer 4'ün altındaysa hiç önermem yoksa bataryayı balon balığı olarak görürsünüz.

Ek olarak PC niz varsa direk PC'den oynayın telden Bedrock oynarsınız zaten Java'daki büyük serverlardan biri olan hive da bedrocka geçti.

Hocam bilgisayarım yok ve Bedrock alacak param yok.

Geri
Yukarı