Poligon olmadan Full DM aim gelişir mi?

Aynen hocam. YouTube'da bazı kanallar var. Lineup atmayı gösteren vs. onları izleyin. Bol fraglar!

Dostum sana ben şunu diyorum sen bana kaç vurduğunu söylüyorsun. Bu arkadaş çok hakim değil oyuna şu anda. İlk önce oyunda biraz bilgi edinmeli.

Kullanması daha avantajlı olacak zaten.

Evet e sporcuları izleyip yaptıkları hareketlere bakmak seni geliştirir hocam 3 saat ne günde 1 saat DM at 10 dk poligon bir de ranked at yeterli zaten elon yükseldikçe DM süresini azaltacaksın zaten.

Evet e sporcuları izleyip yaptıkları hareketlere bakmak seni geliştirir hocam 3 saat ne günde 1 saat DM at 10 dk poligon bir de ranked at yeterli zaten elon yükseldikçe DM süresini azaltacaksın zaten.
Bu gün 7 saat DM yaptım hocam
Şimdi de şu Osu yu araştıracağım.

Hocam hevesiniz kaçar 1 saat yeterli siz bana güvenin.
Sheriff ile one-tap atmaya çalışıyorum. Ara sıra vandal da oynuyorum şu an DM'de.

@Armutvelimon Hocam bir de DM oynarken full adam arıyorum vurmak için çıkacağı yerlere cross koyuyorum. Hiç yerimde durmuyorum oynarken doğru şekilde mi oynuyorum?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…