Poligon olmadan Full DM aim gelişir mi?

Tamamdır. DM'ye ağırlık vereceğim dediğim gibi günde 3 saat DM yapacağım. Ondan önce belki 30dk poligon yapabilirim elimin ısınması için. Attığınız konudakilerle benim uyguladıklarımı birleştiririm poligonda.

Bilgi edinmek için genelde iyi oynayanları izleyin diyorlar nerelere cross koyuyor nasıl peekliyor vesayire.

Aynen hocam. YouTube'da bazı kanallar var. Lineup atmayı gösteren vs. onları izleyin. Bol fraglar!

Dostum sana ben şunu diyorum sen bana kaç vurduğunu söylüyorsun. Bu arkadaş çok hakim değil oyuna şu anda. İlk önce oyunda biraz bilgi edinmeli.

Kullanması daha avantajlı olacak zaten.

Tamamdır. DM'ye ağırlık vereceğim dediğim gibi günde 3 saat DM yapacağım. Ondan önce belki 30dk poligon yapabilirim elimin ısınması için. Attığınız konudakilerle benim uyguladıklarımı birleştiririm poligonda.

Bilgi edinmek için genelde iyi oynayanları izleyin diyorlar nerelere cross koyuyor nasıl peekliyor vesayire.

Evet e sporcuları izleyip yaptıkları hareketlere bakmak seni geliştirir hocam 3 saat ne günde 1 saat DM at 10 dk poligon bir de ranked at yeterli zaten elon yükseldikçe DM süresini azaltacaksın zaten.

Hocam hevesiniz kaçar 1 saat yeterli siz bana güvenin.
Sheriff ile one-tap atmaya çalışıyorum. Ara sıra vandal da oynuyorum şu an DM'de.

@Armutvelimon Hocam bir de DM oynarken full adam arıyorum vurmak için çıkacağı yerlere cross koyuyorum. Hiç yerimde durmuyorum oynarken doğru şekilde mi oynuyorum?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı