Poligon olmadan Full DM aim gelişir mi?

Faresiz oyunlar oynuyorum aimim bozuluyor sonra Valorant giriyorum Immo eloda oynuyorum ilk eller alışma elleri sonra düzeliyor 4-5 el kötü oynarsan ne olur ki oynamazsın da yani :D
Ben İmmortal eloda değilim o aim yok daha. Amaç aim geliştirmek. Derecelide aimini çok fazla geliştiremezsin ölünce bitiyor oyun senin için. O yüzden DM giriyorum.

Aim geliştirmek için çok hırs yapmayın bu arada. Aim illaki gelisiyor, movement denen şeyi geliştirmeniz daha yararınıza olur. Bir yerden sonra sadece aim kurtarmıyor bu tur movement, oyun bilgisi vesaire şeyler de gerekiyor.

Hocam ne oldu aimde gelişmeler var mı?
Hocam şimdi oyunda dereceli kapanmış bir süre dereceli giremiyorum. Arkadaşımla girdiğimiz için akşamları da elmaslarla oynuyorum çok zor oluyor ama ölüm kalımda vuruyorum gelişme var galiba. 2 hafta sonra daha çok belli olur gibi.

Hocam şimdi oyunda dereceli kapanmış bir süre dereceli giremiyorum. Arkadaşımla girdiğimiz için akşamları da elmaslarla oynuyorum çok zor oluyor ama ölüm kalımda vuruyorum gelişme var galiba. 2 hafta sonra daha çok belli olur gibi.
Günde en az 1 saat dm yapmaya özen gösteriyorum. Dereceli açılsa iyi olucak 1 maçta dereceli girerim akşamları.

Bu gelişme sürecinde dereceli maçlar da önemli mi DM'den sonra?

Yani hocam açıkçası dereceli DM'den daha iyi geliyor bana ciddiyet açısından. Sonuçta dereceli maçta 12 raund gibi bir sürede maksimum 4-5 raundunda herkeste heavy vandal oluyor. Geri kalanlar ya yarım alıyorlar ya da eco yapıyorlar.

Tabii aim kasmak için DM de önemli, benim tavsiyem dereceli maca girmeden önce 3 maç DM girin, birinde sadece vandal, diğerinde sadece Guardian ve sonuncusunda sadece sheriff oynayın.

@Armutvelimon Hocam bir de şunu farkettim crosshair placement'ım gelişti koşarken daha doğru yerlere koyuyorum ama killerimin çoğunu bu sayede almak beni üzüyor bir yandan da. Aniden bir adam çıksa refleks veremeyeceğim gibi geliyor.

@Armutvelimon Hocam bir de şunu farkettim crosshair placement'ım gelişti koşarken daha doğru yerlere koyuyorum ama killerimin çoğunu bu sayede almak beni üzüyor bir yandan da. Aniden bir adam çıksa refleks veremeyeceğim gibi geliyor.
Killeri crosshair placementla alıyorum çünkü genelde. Adam baktığım yerden çıkıyor hemen hop vuruyorum aimime katkısı olması için aniden refleksler yapmam vesayire gerekmiyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı