Poligon olmadan Full DM aim gelişir mi?

Hocam ara sıra aim koyup bekle.
Yok adamın orda olduğunu bildiğim zaman onu yapıyorum ama genelde geziyorum. Adamları bulmaya çalişıyorum.

@Armutvelimon Bir de çok rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama bunu ne kadar süre yaparsam elmas kademesine çıkabilirim. Aimim o seviyeye ne zaman ulaşır? Günde en az 1 saat DM yapacağım ısınması zor oluyor çünkü sabahları biraz.

Son düzenleme:
Yok adamın orada olduğunu bildiğim zaman onu yapıyorum ama genelde geziyorum. Adamları bulmaya çalişıyorum.

@Armutvelimon bir de çok rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama bunu ne kadar süre yaparsam elmas kademesine çıkabilirim. Aimim o seviyeye ne zaman ulaşır? Günde en az 1 saat DM yapacağım ısınması zor oluyor çünkü sabahları biraz.

Hocam estağfurullah elmas seviyesine biraz tecrübede lazım 1-2 aya çıkarsınız mentalinizi iyi tutun ama.

Amacım Elmas'a çıkmak ve DM oynamadan yıllarımı alır güzel bir oyuncu olmak. Olabilecek en kısa sürede iyi olmaya çalışıyorum.
Faresiz oyunlar oynuyorum aimim bozuluyor sonra Valorant giriyorum Immo eloda oynuyorum ilk eller alışma elleri sonra düzeliyor 4-5 el kötü oynarsan ne olur ki oynamazsın da yani :D

Geri
Yukarı