Polis olmak kolay mı?

lensi

Decipat
Daha fazla  
Merhaba 16 yaşındayım, çiftçilik ile uğraşıyorum okulu bıraktım çiftçilikten dolayı,
Sizce polis olmak kolay mı sınavlar falan filan parkurda kendime güveniyorum parkuru falan sıkıntı olmaz benim için. Sınavlar nasıl sizce? Bilgileri olan varsa paylaşırsa seviniriz şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
6.5 yıl görev yapmış(5 İstanbul - 1.5 Hakkari) ve istifa etmiş bir polis memuru olarak, sana verebileceğim en güzel tavsiye polis olmamandır.

Merhaba 16 yaşındayım, çiftçilik ile uğraşıyorum okulu bıraktım çiftçilikten dolayı,
Sizce polis olmak kolay mı sınavlar falan filan parkurda kendime güveniyorum parkuru falan sıkıntı olmaz benim için. Sınavlar nasıl sizce? Bilgileri olan varsa paylaşırsa seviniriz şimdiden teşekkürler.
Bu arada lise mezunu olmadan olamazsın

@SzrrEnes
Düzensiz çalışma sistemi, dışarıdan amir alımı. Sosyal hayat yok, düzenli aile hayatı yok, bol mobbing var.

Liyakat yok, adalet yok... Daha sayayım mı? :)

Aradan 5 yıl geçmiş, şimdi Turist Rehberiyim. Arkama dönüp baktığımda keşke hayatımdaki o 6.5 yılı da geri alabilseydim diyorum.

Emniyeti tanımladığım çok güzel bir söz var.

Denizin üstünde yürüsen, başka ülkelerde peygamberliğini ilan edersin.
Emniyette ya da Türkiye'de farketmez, derler ki yüzme bilmiyor :) ondan yürüyor.

Geri
Yukarı