Polis olmak

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 4B
1.70'den uzun olmak gerekiyor.

Yeni açılan avm lere bi uğrayıp garsonluk yapabilirsiniz telefon no sunu alıp.
4 senedir restoran işindeyim. Gerek pis gerek temiz gerek servis gerek deneyim olsun çok şey öğrendim. Mesela tabak taşımaktan ibaret olmadığını, kendine ait incelikleri olduğunu öğrendim. Ve daha önemlisi bahşişin maaş kadar ettiğini gördüm. Bundan dolayı keko restoranları yerine biraz daha elit mekanlarda çalışırsanız aylık elinize geçen para o kadar artar. Bi Çin restoranında aldığınız bahşişle mantı evinde alacağınız maaş bir olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 senedir restoran işindeyim. Gerek pis gerek temiz gerek servis gerek deneyim olsun çok şey öğrendim. Mesela tabak taşımaktan ibaret olmadığını, kendine ait incelikleri olduğunu öğrendim. Ve daha önemlisi bahşişin maaş kadar ettiğini gördüm. Bundan dolayı keko restoranları yerine biraz daha elit mekanlarda çalışırsanız aylık elinize geçen para o kadar artar. Bi Çin restoranında aldığınız bahşişle mantı evinde alacağınız maaş bir olmaz.
Haklısın Ben İkitelli Arena park ta burger king gibi yerlede çalısacağım bahşiş ayda kaç tl gelir. :)

1.70'n uzunum. Bu arada garsonluk yaparken kesin biri ters bir şeu der. Sonrada elimde ne varsa kafasına yer. Afiyet olsun.

Hocam Polislik sınavlarına katılıp tutturursanız ve sağlık kontrollerinden geçerseniz tamamdır.
Ünüversite şart mı? Kendime o konu da güvenemiyorum. Açık öğretimden liseyi bitirip polislik sınavına girebiliyor muyuz?

1.70'n uzunum. Bu arada garsonluk yaparken kesin biri ters bir şeu der. Sonrada elimde ne varsa kafasına yer. Afiyet olsun.
Bana oldu dayımın yanında 1 hafta takıldım adamın bir tanesi bu mantıyı sevmedim bu mantının sosu az duble istiyorum ama para vermem dedi ben getirdim adam toplamca arkadaşlarıyla beraber 85 tl ye mantı yedi biz 70 tl yaptık adam 50 tl verdi ben aldım matıyı kafasından aşşa . Adamda şikayetçi oldu . :(

Ünüversite şart mı? Kendime o konu da güvenemiyorum. Açık öğretimden liseyi bitirip polislik sınavına girebiliyor muyuz?

Lisede okuyorsanız veya lise mezunuysanız Polis Meslek Yüksek Okulu (Pmyo) sınavlarına girmeniz gerekiyor. Pmyo için ise öncelikle yapmanız gereken YGS sınavına girerek Pmyo için istenen baraj puanını almanız gerekmektedir.

Geri
Yukarı