Pollux 3AD ile yayın yapılır mı?

Mhk05

Decapat
Daha fazla  
Hepinize selamlar arkadaşlar, bir sistem almaya karar verdim. Bu sistemi GameGaraj'dan alacağım fakat size sormak istediğim birkaç soru var. Bu sistem şu anki ekran kart fiyatlarına göre çok iyi bir sistem bence çünkü piyasayı takip eden arkadaşlar çok net bilir GTX 1650 1800 TL iken 75 Hz monitör dahil 5500 TL'ye GTX 1650'li bir sistem toplanıyordu. Her neyse konumuza dönelim, bu sistemin linkini aşağıya bırakacağım. Ben bu sistemde oyun oynayacağım arkadaşlar, tabii bir de yayın yapmayı planlıyorum. Bu sistemde yayın yapabilir miyim? Atacağım linkteki RAM 8 fakat ben bunu 16'ya yükselteceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, anakartı B450 yapın. OC yapmanız gerekebilir.

Ekran kartını çok yormayacak oyunların yayınları yapılabilir. LoL, Valorant, CS:GO, kart oyunları ve çeşitli strateji oyunları gibi.

Hocam, anakartı B450 yapın. OC yapmanız gerekebilir.

Reis burada neye OC yapabilirim ki sistem o kadar iyi değil patlamasın sonra OC konusunu pek bilmiyorum ama neye yapılabilir mesela
Sistem de 560 mı olacak 1650 mi?

RX 560 GTX 1650 olmaz onu örnek verdim sadece :))
Ekran kartını çok yormayacak oyunların yayınları yapılabilir. LoL, Valorant, CS:GO, kart oyunları ve çeşitli strateji oyunları gibi.

Tabi tutup Cyberpunk yayını yapmam peki GTA 5 yayını Low ayarlarda yapılabilir mi?

İşlemciye yapabilirsiniz. 1600 AF çarpan kilidi açık bir işlemci.

Düşük ayarlarda GTA 5 yayını yapılabilir tabii, online mod değilse düşük ayar bile şart değil.

Ekran kartını GTX 1650 veya üzeri bir şey alırsan nvenc bayağı rahatlatır PC'yi ben 10300H GTX 1650 ile 720p 60 FPS 4700 bitratede yayın yapıyorum ve PC kaynaklı bir donma olmuyor.

Geri
Yukarı