Polonya'da üniversite okunur mu?

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta gördüğünüz gibi Polonya'da üniversite okumayı düşünüyorum, bölümlere bakarken web applications diye bir bölüm gördüm. Bu bölümde tam olarak ne yapıyoruz ve tavsiye eder misiniz? (teknolojiyle ilgilinen biriyim)
Dostum benim arkadaşımın ablası okumuş Polonya'da. Hangi yıl olduğunu bilmiyorum ama ırkçılık yapmışlar. Psikolojisi bozulmuş. Kız öğretmen olamamış hap kullandığı için.

Lisansı burada okuyup Yüksek lisans/doktora'yı yurt dışında okumanızı tavsiye ederim. En azından ben böyle yapardım.

Dostum benim arkadaşımın ablası okumuş Polonya'da. Hangi yıl olduğunu bilmiyorum ama ırkçılık yapmışlar. Psikolojisi bozulmuş. Kız öğretmen olamamış hap kullandığı için.

Türkiye'de üniversite okumaktansa Polonya'da üniversite okurken ırkçılık yapılmasını tercih ederim.
Lisansı burada okuyup yüksek lisans/doktora'yı yurt dışında okumanızı tavsiye ederim. En azından ben böyle yapardım.

Türkiye'de okumak istemiyorum, üniversiteden sonra orada kalıp vatandaşlık almak istiyorum.

Lisans işleri genelde sıkıntılı oluyor. Dünyanın her bir yerinden binlerce insanla rekabet etmek zorundasın, bir şekilde öne geçmen lazım. Master bir tık daha kolay. Bölüm seçerken oradaki iş olanaklarını göz önünde bulundurmalısınız ayrıca.

Geri
Yukarı