Polonya'da yazılım mühendisliği okumak mı Türkiye de YBS okumak mı?

Xn_nX

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, eğitim konusunda çok başarılı bir öğrenci değilim daha çok görsele dayanaklı el tecrübem daha gelişmiştir. Bir şirkette 3 senedir bilgi destek uzmanı olarak çalışmaktayım, bu sene üniversite sınavına gireceğim fakat başarılı olacağımı sanmıyorum. Alternatif olarak özel olan İstanbul'da YBS olan bölümleri yazacağım fakat fiyatlar Polonya'daki bir üniversite ile aynı neredeyse, hangisi daha mantıklı bir seçenek olabilir? Hedefim siber güvenlik uzmanı olmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, eğitim konusunda çok başarılı bir öğrenci değilim daha çok görsele dayanaklı el tecrübem daha gelişmiştir. Bir şirkette 3 senedir bilgi destek uzmanı olarak çalışmaktayım, bu sene üniversite sınavına gireceğim fakat başarılı olacağımı sanmıyorum. Alternatif olarak özel olan İstanbul'da YBS olan bölümleri yazacağım fakat fiyatlar Polonya'daki bir üniversite ile aynı neredeyse, hangisi daha mantıklı bir seçenek olabilir? Hedefim siber güvenlik uzmanı olmak.

Polonya'da yazılım mühendisliği okuyabilecek ekonomin varsa elbette Polonya'yı tercih et.

Üniversite dili İngilizce mi? Lehçe baya zor bir dil çünkü.

Yapabilecekseniz yapın. Ben mühendis olacam diye Polonyaya gidip dersleri anlamadan okulu bırakıp dönen çok oluyor, vakit para kaybı sizin için önemli değilse gidilip gezilip tozulabilir tabi.

Yapabilecekseniz yapın. Ben mühendis olacağım diye Polonya'ya gidip dersleri anlamadan okulu bırakıp dönen çok oluyor, vakit para kaybı sizin için önemli değilse gidilip gezilip tozulabilir tabii.

Sizce eşit ağırlık öğrencisi Computer science bölümünde okurken zorlanır mı?

Geri
Yukarı