Pop!_OS görev çubuğu yok

DDR 5 RAM

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar merhaba. Pop!_OS kurdum ve açıldı sorunsuz bir şekilde ama görev çubuğu yok. Workspaces'a basınca görünüyor ama masaüstüne geçince tekrar gidiyor. Nasıl çözerim? @OzgunP @izmirkartali

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hocam onu istiyorum. Sadece workspace e tıklayınca değil.
O zaman benim dediğim kodlar işinizi görür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hatta şu videodan da yardım alabilirsiniz.

sudo apt install chrome-gnome-shell
Buradan Firefox'a şu eklentiyi kurun.
Buradan da eklentiyi etkinleştirin. Sonra uygulamaların içindeki eklentiler kısmından DashToDock'u özelleştirebilirsiniz.

Hocam arkadaşın dediği normal masaüstünde de panelin gözükmesini istiyor. Normalde aktivitelere tıklayınca çıkıyor ya işte onu istemiyor. Hep ekranda kalsın istiyor diye anladım ben.
Hocam sizin dediğinizi yapamadım. Biraz daha açıklar mısınız?
O zaman benim dediğim kodlar işinizi görür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hatta şu videodan da yardım alabilirsiniz.
Videodaki kodda hata verdi.
@Linux Aliskanligi hocam, videodaki olmuyor. Hata veriyor. Sizin anlatabilme imkanınız var mı?

Son düzenleme:
@Linux Aliskanligi hocam Ubuntu da görünür bir şekilde geliyor fakat Pop!_OS da neden gelmiyor? O da Ubuntu tabanlı değil mi?
Hocam sizin dediğinizi yapamadım. Biraz daha açıklar mısınız?

Videodaki kodda hata verdi.
@Linux Aliskanligi hocam, videodaki olmuyor. Hata veriyor. Sizin anlatabilme imkanınız var mı?
Bir de hocam ekledim, aktifleştirdim fakat uzantılarda görünmüyor. Bir sorunu atlatıyorum başka bi sorun çıkıyor, ama seviyorum uğraşmayı. :D
Hocam daha doğrusu eklentilerden etkinleştirince İnstall ekranı gelmiyor. Bayağı bir bekledim ama gelmedi. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
@Linux Aliskanligi hocam Ubuntu da görünür bir şekilde geliyor fakat Pop!_OS da neden gelmiyor? O da Ubuntu tabanlı değil mi?

Bir de hocam ekledim, aktifleştirdim fakat uzantılarda görünmüyor. Bir sorunu atlatıyorum başka bi sorun çıkıyor, ama seviyorum uğraşmayı. :D
Hocam daha doğrusu eklentilerden etkinleştirince İnstall ekranı gelmiyor. Bayağı bir bekledim ama gelmedi. Ne yapmalıyım?
Hocam Firefox'a linkini bıraktığım eklentiyi kurdunuz mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı