Çözüldü Pop!_OS navigasyon simgeleri yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EfeCNR

Hectopat
Daha fazla  
Pop!_OS sekmelerin üstündeki bilgi kısımlarını kapattım kaba durduğu için ama bu sefer de navigasyon tuşları bazı uygulamalarda yok bazılarında var. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot from 2023-08-17 00-13-28.png
    Screenshot from 2023-08-17 00-13-28.png
    2 MB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot from 2023-08-17 00-18-12.png
    Screenshot from 2023-08-17 00-18-12.png
    695,3 KB · Görüntüleme: 47
Pop Shell eklentisinin settings buttonuna tıklayıp açılan pencerenin ekran görüntüsünü atın.

Bir de o Discord'un solundaki ikona tekrar tıklamayı deneyin. Açılıyorsa oradan show Windows titles dememiz yeterli olacak.

Siz sol üst dediniz diye bende Discord uygulamasındaki logodan bahsediyorsunuz sanmıştım :D
Zaten Windows Titles'ı kapattığım için bu sorun var ama sadece birkaç uygulamada bu sorunu yaşıyorum diğerlerinde olmuyor.

Siz sol üst dediniz diye bende Discord uygulamasındaki logodan bahsediyorsunuz sanmıştım :D
Zaten Windows Titles'ı kapattığım için bu sorun var ama sadece birkaç uygulamada bu sorunu yaşıyorum diğerlerinde olmuyor.
Bu birkaç uygulamadaki sorunu çözmek mümkün mü ?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü - 2023-08-17 00-48-25.png
    Ekran Görüntüsü - 2023-08-17 00-48-25.png
    34,5 KB · Görüntüleme: 24

Onu kapatmayın işte. Mevcut pencere dekorasyonundan memnun değilseniz temalandırma yapabilirsiniz.

Temalar için nereye bakabilirim?

Pardon pardon, yanlış anladım dediğinizi. Show window titles diyerek mevcut sorunu çözebilirsiniz.

Herhangi ek bir şeye dokunmanıza gerek yok yani.

@EfeCNR hocam sorununuz çözüldü mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı