Porge vs Klasse

ÖmeRRRx

Decapat
Daha fazla  
Hocalarım merhabalar. Mousepad almak istiyorum. Ya 45*40 ya da 48*40 gibi büyük el mousepad'leri istiyorum. Aklıma 2 model takılmıştı:

480 TL olan mousepad çok hoşuma gitti, fiyatı da çok mantıklı geldi.

Aralarında 200 TL'lik bir fark var mı? Kullanan arkadaşlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Porge kullanıyorum memnunum.

1710930772554.png

Merhaba hocam 1 aylık deneyim olarak aktarma şansınız var mıdır? Mesela dokusu, aşınma, mouse kayma hissiyatı, mouse pad kalınlığı ve kola verdiği hissiyat gibi.
Hocam ürün gayet güzel ve kaliteli. Nakışları sokulmuyor ve gayet güzel dikilmişti. Üstündeki desen yıkamama rağmen silinmedi. Mouse pad kalınlığını kendiniz secebiliyordunuz sanırım o konuda da çok güzel. Mouse kayması da gayet yerinde. Kola da rahatsız edecek bir hissiyat vermiyor, hissedilmiyor.

Merhaba hocam 1 aylık deneyim olarak aktarma şansınız var mıdır? Mesela dokusu, aşınma, mouse kayma hissiyatı, mouse pad kalınlığı ve kola verdiği hissiyat gibi.
Şu ana kadar aşınma, renk solması gibi bir sorun olmadı. Kolay kolay kir ve leke tutmuyor, mousem (GamePower Spectre) çok kaliteli olmamasına rağmen oldukça iyi kayıyor. Kalınlık bana makul geldi. Bir kalını çok kalın bir inceside çok ince olurdu. Koluma ise herhangi bir aşınma veya sürtmeden dolayı acı vs vermiyor.

Şu ana kadar aşınma, renk solması gibi bir sorun olmadı. Kolay kolay kir ve leke tutmuyor, farem (Gamepower Spectre) çok kaliteli olmamasına rağmen oldukça iyi kayıyor. Kalınlık bana makul geldi. Bir kalını çok kalın bir inceside çok ince olurdu. Koluma ise herhangi bir aşınma veya sürtmeden dolayı acı vs vermiyor.

Hocam ürün gayet güzel ve kaliteli. Nakışları sokulmuyor ve gayet güzel dikilmişti. Üstündeki desen yıkamama rağmen silinmedi. Mouse pad kalınlığını kendiniz secebiliyordunuz sanırım o konuda da çok güzel. Mouse kayması da gayet yerinde. Kola da rahatsız edecek bir hissiyat vermiyor, hissedilmiyor.

Sağ olun hocalarım ilginiz için.

Geri
Yukarı