Porge vs Xrades vs Klassegear

NONDEAL

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba herkese iyi sosyaller. Klassegear longteng mouse pad almayı düşünüyordum ancak xrades ve porge ile hemen hemen aynı olduklarını duydum bu doğru mu? Aralarında fark var ise bu ne seviyede? Trendyol'da porge satıcısına sorulan soruda diğer markalarla alakalarının olmadığını gördüm.

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-01_194825762.png
    resim_2024-05-01_194825762.png
    132,2 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
Çok az farklar vardır üçü genel olarak aynı ben kendim xrades 70x30 siyah mouse pad kullanıyorum işimi fazlasıyla görüyor gayet iyi bence.

Ben Xrades markasının 90x40 siyah mousepadini kullanıyorum. Gayet sağlam ve kullanışlı herhangi bir sorun yaşamadım.
üçünden birini alırım ama hangisini daha karar veremedim bana en yakın olan xrades.Porge kontrol klasse yarı hız yarı kontrol xrade hız sanırım.

Çok az farklar vardır üçü genel olarak aynı ben kendim xrades 70x30 siyah mouse pad kullanıyorum işimi fazlasıyla görüyor gayet iyi bence.
hangi oyunları oynuyorsunuz hocam ?

Son düzenleme:
Merhaba herkese iyi Sosyaller. KlasseGear longteng mouse pad almayı düşünüyordum ancak xrades ve porge ile hemen hemen aynı olduklarını duydum bu doğru mu? Aralarında fark var ise aradaki fiyat farkına değermi ? Trendyol'da porge satıcısına sorulan soruda diğer markalarla alakalarının olmadığını gördüm.

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-01_194825762.png
    resim_2024-05-01_194825762.png
    132,2 KB · Görüntüleme: 21
Merhaba herkese iyi Sosyaller. KlasseGear longteng mouse pad almayı düşünüyordum ancak xrades ve porge ile hemen hemen aynı olduklarını duydum bu doğru mu? Aralarında fark var ise aradaki fiyat farkına değermi ? Trendyol'da porge satıcısına sorulan soruda diğer markalarla alakalarının olmadığını gördüm.
Bütçenin bir limiti var mı bilmiyorum ama bu mousepad şuan çok popüler hatta stokta bile kalmamış eğer bütçen yeterse ve stoklara gelirse bunu almanı öneririm.

Geri
Yukarı