Portal 3 gelir mi?

Valve nedense bir anda VR a yoğunlaştı belki VR a özel olarak bir portal oyunu çıkarabilirler ve böyle bir oyun muazzam olur.
mükemmel olur fakat portal vr gelirse insanların %90ı mide bulantısından ölür normalde oynarken insanları youryorken vrı düşünemiyorum vede bence half life alyxden istediklerini alamayınca vrı bırakabilirler umarım

Mükemmel olur fakat portal VR gelirse insanların %90'i mide bulantısından ölür normalde oynarken insanları youryorken vrı düşünemiyorum ve de bence Half-Life alyxden istediklerini alamayınca vrı bırakabilirler umarım.

Mide bulatısı için geçişlerde siyah ekran verebilirler fakat şu an böyle bir oyun çıkarsalar dediğiniz gibi alyxten alamadıkları gibi portaldan da alamazlar çünkü VR a erişmek çok zor ve çok pahalı belki ilerleyen yıllarda çıkabilir ama şu önümüzde ki yıllarda hiç sanmıyorum çıkacağını.

Valve'nin 3 takıntısı var. :D
artık 3 değil oyun sıkıntısı var hiç oyun çıkartmıyor
Mide bulatısı için geçişlerde siyah ekran verebilirler fakat şu an böyle bir oyun çıkarsalar dediğiniz gibi alyxten alamadıkları gibi portaldan da alamazlar çünkü VR a erişmek çok zor ve çok pahalı belki ilerleyen yıllarda çıkabilir ama şu önümüzde ki yıllarda hiç sanmıyorum çıkacağını.
Benim çocuklarım oynar :(

Yeni konular

Geri
Yukarı